AKCIA -26%

Párty stan 3x6m

Komplet 3 plné steny a 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek Grátis!

Náhradné diely konštrukcie zdarma počas prvých 2 rokov z 5 ročnej predĺženej záruky!

Použitie do 40 sekúnd vďaka BRIMO systému!


Párty stan dopravíme do 24 hodín, pri objednávke do 11:00h.


259 € Cena s DPH Skladom viac ako 5 ks 349 € Ušetríte: 90 €
Párty stany ponúkajú ideálnu možnosť vytvoriť si oddelený chránený priestor. Vonkajšie letné párty alebo oslavy sú veľmi obľúbené, rovnako ako svadby organizované v romantickom prostredí upravených záhrad. Využite prakticky riešenú konštrukciu. Párty stan dokážete zostaviť rýchlo a bez náradia, zložitého postupu alebo úprav. Pevná tkanina vám i vašim hosťom poskytne príjemný tieň alebo úkryt pri náhlej zmene počasia. 3x6m párty stany ponúkajú dostatočný priestor aj pre väčšiu spoločnosť, pomôže vám vytvoriť príjemné prostredie aj zázemie pre úpravu a podávanie občerstvenia. Záhradné grilovanie, svadby alebo oslavy povýšite na úplne novú úroveň.
Kvôli rozsiahlejšiemu rozmeru party stánku sme ho vybavili uľahčujúcim systémom automatického zaistenia konštrukcie. Zásluhou čoho sa Vám rozkladanie a skladanie stáva rýchlejšie a bez driny.
Tkanina plachtovín s vysokou hustotou zaisťuje nadpriemernú pevnosť a odolnosť proti znehodnoteniu s impregnovanou úpravou na nepremokavosť. Komplet všetky plachtoviny obsahujú UV faktor, ktorý zaručuje chládok pre výrobky a stálofarebnosť strešnej plachty.
Ušľachtilá hrubá oceľová konštrukcia párty stanu 3x6m vydrží aj silnejšie vetri a tým pádom máte postarané aj o dlhú životnosť párty stanu.
Farba oceľovej konštrukcie obsahuje prímesi proti korodovaniu a škrabancom pri manipulácii.
Servis BRIMO zabezpečujeme len na naše párty stany. Náhradné diely konštrukcie zdarma počas prvých 2 rokov z 5 ročnej predĺženej záruky. Diely striech cenník na vyžiadanie.

Parametre

  • Super stany sú určené na pravidelné použitie pri sile vetra až do 45km/h!
  • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou suchého zipsu + 12 kotviacich kolíkov a ochranný návlek!
  • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd!
  • Strecha je 100% nepremokavá. Vyrobená z veľmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC náteru (40%) s váhou plachty 330g. Naša plachta je pevnejšia ako mnohé ťažšie plachty, ktoré majú látku 25% a PVC náter 75%, pričom táto PVC vrstva má kratšiu životnosť ako látka.
  • Steny sú vyrobené z hustého polyesterového vlákna (50%) a PVC náteru (50%) s váhou plachty 270g.
  • Konštrukcia: Celooceľová nožnicová so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele s oceľovým samozaistujúcim BRIMO patentom na nohách.
  • Prášková farba konštrukcie: epoxy-polyesterová.
  • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 207cm.
  • Rozmer zloženého stanu 150x45x25cm, váha 49kg.
  • Záruka 5 rokov a certifikát CE!
párty stan oceľová konštrukcia

Hodnotenie klientov

48 hodnotenie, 4.6/5