Blog: Filtračný stan

Filtračný stan

24.03.2020 · BRIMO quality manager

S naším filtračným stanom pri kontrole nezmoknete!

Vláda SR a úrad verejného zdravotníctva vydalo nariadenie zriadiť od 30.03.2020 pri vstupe do nemocníc, fabrík a všetkých otvorených prevádzkach meranie teploty občanom.

Meranie by malo byť zriadené mimo uzavretého priestoru v exteriéri za každého počasia, aby sa zamedzilo kontaminácií priestoru. 

V Číne tento problém vyriešili vládnym nákupom viac ako 100 000 ks nožnicových stanov ako sú tie naše.

Rozkladacie pavilóny majú rýchlo rozkladací systém, ktorý môže pracovník pred otvorením prevádzky rozložiť a po záverečnej zložiť a uschovať.

Strecha a bočné steny sú nepremokavé a stan môžete hermeticky uzavrieť alebo nechať otvorený a používať iba rám a strechu.

Stan zároveň sám svojim výzorom usmerňuje ľudí, kde sa zriadila kontrola teploty a môže slúžiť ako vstupná brána do areálu alebo budovy.


Pracovníci v chladnom počasí nezmoknú a môžu mať závetrie, ktoré je veľmi potrebné pre ich zdravie. 

Keďže sa všetky vstupy nachádzajú na spevnených plochách musia byť filtračné stany riadne ukotvené, aby sa zamedzilo škodám. Na betóne je stan možné iba zaťažiť. V ponuke máme pieskové vakyktoré dokonale a rýchlo ukotvia stan aj na betónovej ploche.

Vaky stačí iba naplniť pieskom a uchytiť na každú nohu suchým zipsom. 

V ponuke máme 6 modelov stanov, ktoré sú rôznej kvality a ceny. Na tento účel doporučujeme model premium oceľový filtračný stan, ktorý patrí medzi najpevnejšie.

Vzhľadom na dlhú prevádzku má tento model dostatočne pevnú plachtovinu a tak tento filtračný stan bude zároveň zvolávacím majákom ktorý zaujme ľudí pred vstupom.

Pozor! Bez filtračných stanovíšť môže hygiena dať uzavrieť prevádzku, preto je nevyhnutné investovať do kvalitného stanu, ktorý vám nedoláme vietor inak sa môže stať, že stan, aj keď je ukotvený sa doláme, a to rozhodne nechcete.

Využite Know - How značky BRIMO a urobte túto správnu nevyhnutnú voľbu.

Doručujeme na druhý pracovný deň kuriérom GLS

S pozdravom BRIMO TEAM


obrázok je ilustračný

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny