Blog: Zastrešenie terás pre reštaurácie

Zastrešenie terás pre reštaurácie

29.04.2021 ·

Rychlorozkladací stan zastreší terasu rýchlo, efektívne dokonale

Zastrešenie terasy reštaurácie
 

Reštaurácie, ktoré sa znovu otvárajú po niekoľkých mesiacoch potrebujú rýchlo vytvoriť chránený priestor pre zákazníkov na vonkajšie stolovanie. Zastrešenie musí spĺňať nariadenia a musí byť otvorený vchod, ktorý je ohraničený maximálne z dvoch bočných strán. Párty stany sú ideálna, rýchla a cenovo dostupná voľba na zastrešenie terasy. Existuj mnoho terás bez zastrešenia, prevádzkovanie je povolené aj takýmto podnikom, avšak počas nepriaznivého počasia sú otvorené terasy nevyužiteľné.


Brimo stany sú robustné a stabilné, spodnú časť každej nohy tvorí masívna pätka ktorá zabezpečí kotvenie stanu, aby bol rám pevne ukotvený aj pri vetre a daždi. Výhodou rozkladacieho stanu je, že sa dá ľahko postaviť na betónovú podlahu terasy a nemá stredové tyče, takže máte k dispozícii celú vnútornú plochu.  Zastrešenie terasy musí byť bezpečné a odolné, preto sú plachtoviny vyrobené z polyesterovej látky s PVC vrstvou, sú ideálne pre použitie v stravovacom priemysle. Polyesterová látka  je špičkovej kvality, je 100% nepremokavá, a vytvára tieň pod stanov. Mobilné stany zabezpečia komfort zákazníkom kaviarní či reštaurácií. Dvojité šitie plachtovín je podlepené. Naše stany sú ihneď dostupné v 8 rôznych farbách.

 


Hlavným účelom nožnicových stanov je zabezpečiť viac stravovacieho priestoru pod holým nebom. Každá reštaurácia s vonkajším stolovaním musí stále fungovať v obmedzenom režime s dodržiavaním hygienických opatrení ako sú: negatívny test- nie starší ako sedem dní, povinné musia byť prekryté aj dýchacie cesty. Respirátor si môžu dať dole na čas nevyhnutný na konzumáciu jedál a nápojov. Využívanie stanov v reštauráciách sa rýchlo stalo populárnou voľbou zastrešenia, ktorá ponúka viac miesta na sedenie a zároveň sú pod stanom dodržané všetky protipandemické opatrenia. Počas prevádzkovej doby musí byť stan otvorený. Mimo prevádzky stan môžete uzavrieť pomocou bočných stien. Každá bočná stena je samostatne odnímateľná.

Rýchlorozkladacie stany pomáhajú mnohým reštauráciám prekonať ťažkú dobu, ktorá ich obmedzuje vo svojom podnikaní

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 206 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup