Blog: Nožnicový stan 3x6

Nožnicový stan 3x6

13.11.2020 · Administrátor

Ochrana pred slnkom, dažďom, chladom- toto všetko a omnoho viac Vám zabezpečí nožnicový stan BRIMO

Zastrešenie golfu s párty nožnicovým stanom 3x6
Golf, nazývaný zelený šport, je nielen zaujímavou činnosťou, ale aj vynikajúcim koníčkom. Golf má veľmi špecifickú etiketu správania. Pred vstupom na golfové ihrisko je dobré si osvojiť etiketu a budete sa tak lepšie aj cítiť. Dodržiavajte zásady slušného správania, je  hlavným predpokladom dodržiavania etických štandardov. Golf vyžaduje veľkú koncentráciu. Nie je samozrejme slušné nahlas komentovať výkony spoluhráčov a akokoľvek pôsobiť rušivo. To znamená, že na ihrisku musíte byť pokojní a hlavne v tichosti. Ak prejavíte svoju nespokojnosť alebo radosť z trefného odpalu príliš nahlas a mávate pritom golfovou palicou, určite to naruší koncentráciu ostatných hráčov.

Bezpečnosť s nožnicovým stanom 3x6


Odpálenie loptičky golfovou palicou nemusí vždy skončiť podľa vašich predstáv. Z tohto dôvodu nikdy nemierte na inú osobu - lietať môže nielen zem s trávou a kamienky, ale rovnako aj vaša golfová palica. Počas letných dní je potrebné myslieť na miesto, kde môžete relaxovať a ktoré vám poskytne tieň. Nožnicový stan 3x6 ponúka ideálnu ochranu pred vetrom, intenzívnym slnečným žiarením a dažďom. Plachty sú vyrobené z vysoko kvalitného polyesteru s PVC vrstvou a sú 100% nepremokavé. Sú tiež odolné voči UV žiareniu a zachovávajú si svoju farbu aj pri dlhodobom používaní. Steny sú odnímateľné, takže ich môžete ľubovoľne kombinovať v závislosti na počasí. Skladací pavilóny možno preto použiť ako uzavretý alebo otvorený priestor. Elegantný dizajn stanu dokonale zapadá do golfového prostredia. Poskytuje ochranu nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Pretože je konštrukcia vyrobená z eloxovaného hliníka, je montáž mimoriadne rýchla a nenáročná. Posilnené profily zaisťujú dokonalú stabilitu stanu. Šesťhranné protily majú pevnú pätku z pozinkovanej ocele. Pri tomto aktívnom športe odporúčame dodržiavať pitný režim. Ideálne je čistá voda alebo džús. Studené a sladené nápoje sa neodporúčajú. Orechy, mandle alebo banány sú vynikajúcim zdrojom energie. Užite si nedeľné popoludnie na golfovom ihrisku s nožnicovým stanom 3x6.

 

 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.