Blog: Zdravotnícky stan

Zdravotnícky stan

08.10.2021 · BRIMO quality manager

Testovanie pacientov na koronavírus pod zdravotníckym stanom

Zdravotnícky stan na skríning COVID-19

 

Príchodom jesene sa COVID-19 opäť začal nekontrolovateľne šíriť. Štát začal s rozdeľovaním jednotlivých okresov na rôzne farby na základe aktuálnej situácie. V horších okresoch je návšteva nemocníc podmienená negatívnym antigénovým testom alebo PCR testom. Naprieč celou krajinou pri nemocniciach postavili zdravotnícky stan ktorý slúži na testovanie pacientov pred vstupom do nemocnice. Je to najlepšie opatrenie v tejto neľahkej situácií a efektivita prenosu ochorenia je aj vďaka tomuto minimalizovaná. Včasné odhalenie vírusu dáva šancu pacientom prekonať ho bez väčších ťažkostí.  Rozkladacie stany BRIMO sú skvelým spôsobom, ako testovať pacientov bez vstupu do nemocnice, kde môžu vystaviť pacientov a personál riziku nákazy.

Filtračný zdravotný stan ako MOM

V Slovenskej republike slovo covid automat sa stalo súčasťou našich životov. Na základe rozdelenia automatu sa museli prevádzky, služby, ubytovacie zariadenia a iné inštitúcie zariadiť v akom režime budú fungovať ďalej. Či to bude režim základ, OTP alebo plne očkovaní. Najčastejšie zvolený režim je OTP čiže očkovaní pacienti, testovaní alebo prekonaní covidu. Prevádzky fungujúce v tomto režime od klientov vyžadujú jeden z dokladov čiže test, QR kód alebo doklad o prekonaní. Zdravotné stany sa využívajú aj ako mobilné odberové miesto. Ich výhoda je rýchle rozloženie a praktické využitie. Stan je možné uzavrieť z každej strany, tým sa prenos vírusu eliminuje. Zdravotní a administratívni pracovníci sú v stane chránení pred zlým počasím. Je to cenovo dostupné a jedno z najlepších riešení na zabezpečenie zázemia na testovanie.

 Vzhľadom na rýchle šírenie sa COVID-19 delta varianty predpokladáme, že náš zdravotný systém bude namáhaný podobne ako to bolo počas druhej vlny pandémie. Skladacie stany môžu zvýšiť bezpečnosť zdravotníkov a lekárov. Máme ihneď dostupných viac ako tisíc stanov v rôznych rozmeroch. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 196 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.