Informácie o sublimačnej potlači na reklamnom stane

Promo stany s digitálnou sublimačnou potlačou. Potlač vzniká pri chemickom procese, atrament pod vplyvom vysokej teploty preniká priamo do štruktúry látky. Logo, nápis, akýkoľvek typ grafiky na vnútornej alebo vonkajšej strane stanu, podľa predstáv zákazníka.

Farby sú veľmi sýte, táto metóda dokonale odráža každý detail, ktorý je na reklamných stanoch. Výrazné sýte farby priťahujú pohľad, sublimácia zaisťuje dlhú dobu používania bez straty farby. Pri tejto metóde, nech je tlač akokoľvek veľká, cena zostáva rovnaká (veľkosť potlače cenu neovplyvňuje, cena steny alebo strechy zostáva rovnaká). Čím väčšia potlač, tým je reklama viditeľnejšia.

Potlač sa robí na jednej strane plachty, druhá strana, kde nie je potlač, ostáva biela.

Bez ohľadu na to, či ide o malý rozmer s plochou 2x2 m alebo veľký reklamný stan 4x8 m, vytlačíme naň farebné obrázky, aplikujeme jednotlivé grafické prvky alebo pokryjeme celú plochu reklamného stanu ľubovoľným vzorom.

Dokážeme potlačiť akúkoľvek časť stanu, čo umožňuje presné splnenie požiadaviek a negeneruje zbytočné náklady.

Výhodou sublimácie je trvalé prenikanie farieb do hlbšej štruktúry látky. Potlač je na dotyk nepostrehnuteľná. Dôraz je kladený na jeho životnosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom a schopnosť získať vysokú intenzitu farby.

Takáto potlač bude reklamou každého stánku, ktorá zaujme aj tých najnáročnejších zákazníkov. Po zhotovení bude potlač slúžiť dlhé roky.

Grafické podklady

Súbory s grafikou na potlač je potrebné poslať v najlepšej kvalite a rozlíšení na náš e-mail po odoslaní objednávky. Na základe zaslaných súborov bude vyhotovená 2D vizualizácia, ktorú Vám zašleme na schválenie. Na každý rozmer stanu máme pripravené šablóny, stačí nám napísať, že chcete šablónu do ktorej dáte pripravenú grafiku. Vďaka tomu urýchlime realizáciu celej objednávky.

Čas výroby a dodanie

Po odsúhlasení ceny a 2D vizuálu Vám pošleme predfaktúru za potlač reklamného stanu. Obvyklá dodacia doba je 1-3 kalendárne týždne od prijatia platby a odsúhlasenia 2D vizuálu. Potlač začneme realizovať až po prijatí úhrady a potvrdení 2D vizuálu.


Obrázky sú ilustračné!

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup