Skvelá viditelnosť

Vašu reklamu vyrežeme do špeciálnej termo fólie.

Vysoký tlak a teplota prenikne do polyesterovej tkaniny tak, že ju nie je možné odlepiť.

Takáto potlač je výrazná a zaujme okoloidúcich.


Výnimočná životnosť

Používame rokmi overené značkové fólie, ktorých živnotnosť je nesmierne dlhá aj pri dennom používaní. Po rokoch nestráca pevnosť ani pigment.
Expresná výroba

Potlač realizujeme na tisícky stanov, ktoré máme vopred vyrobené. Potlač je možné vyrobiť ihneď po prijatí úhrady a odsúhlasenia 2D vizuálu. Priemerný čas výroby je 2 pracovné dni a v urgentých prípadoch vieme reklamné stany poslať v rovnaký deň kuriérom.


S nami budete vo výhode

Nie je nič horšie ako investovať svôj čas a peniaze do reklamného stanu, ktorý nemá okrem nižšej ceny čo ponúknuť. 

Verte, že reklamný stan s krásne napnutými plachtami, ktoré sedia na ráme urobia z Vášho sloganu alebo loga dychberúcu záležitosť!
Farby a veľkosť fólií

 Ak je vaše logo viac farebné nevadí, vieme ho vytlačiť na bielu fóliu vo veľkoformátovej tlačiarni. Inak použijeme 16 farebných variant vrátane 2 metalických.

Vaše podklady vyrezávame do fólií v nekonečnej rolke širokej 50cm. Po vyrezaní odstránime nepotrebnú fóliu, a tak vznikne logo alebo text na poltač promo stanu.

Každý Váš dopyt spotrebuje iné množstvo fólie čo ovplyvňuje cenu potlače. Cena potlače závisí od množstva spotrebovanej fólie a nie od metrov štvorcových loga alebo textu.Značka BRIMO® synonymum istoty

Dlhoročný vývoj nožnicových konštrukcií Vám dodá istotu aj za veterného počasia. Preto si môžeme dovoliť dať náhradné diely na rám zadarmo.

Neustále vylepšovanie dizajnu plachiet nezvyšuje len krásu ale aj funkčnosť. Spoje s kvalitným šitím a podlepeným spojom bol iba začiatok. Dnes už pridávame skryté stehy pre ešte vyššiu pevnosť spojov.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 223 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom