Blog: Prenájom stanu

Prenájom stanu

18.03.2019 · Administrátor

Nepremokavý, top-kvalita, výborné ceny. 5 ročná garancia, dostupné náhradné diely

Plánujete pripraviť vonku firemné podujatie, svadbu alebo veľkú rodinnú oslavu a potrebujete stan? 

Poďme si ozrejmiť zopár faktov týkajúcich sa prenájmu stanov.

Vzhľadom na to, že sme celé dni v práci v uzatvorených priestoroch, sú firemné podujatia organizované pod holým nebom vítanou zmenou. Ale ako si vlastne prenajať stan keď ho potrebujete len pri príležitosti konania jednodňovej akcie? 

Cena prenájmu stánku sa odvíja samozrejme od rozmerov stanu. Ďalej je odstupňované, čo si chcete zapožičať. V základnej cene je zahrnutá konštrukcia a strešná plachtovina. Cena na deň sa pohybuje   od 30 €. Niektorí prenajímatelia majú napríklad stanovenú cenu napr. 6 €/ m2 

30 € na jeden deň za stánok – skvelá príležitosť

Ak sa tešíte vynikajúcej cene, chceli by sme poukázať na fakt, že sa jedná o prenájom konštrukcie a strešnej plachtoviny. Bočné steny v cene prenájmu zahrnuté nie sú. Práve bočné steny vytvoria ochranu proti nepriaznivým vplyvom počasia. Ochránia pred znehodnotením tovaru prostredníctvom slnečného žiarenia alebo dažďu. 

Ďalším faktom, ktorý by ste mali brať do úvahy je opotrebovanie zapožičaných stánkov. Poznáme to, nové je nové. Inak sa totiž k veciam staviame keď sme vlastníkmi.  Plachtoviny viacnásobne použitých stánkov môžu strácať farbu alebo už sú znečistené častým používaním alebo nesprávnou údržbou. Ak očakávate perfektný dojem ktorý vás a vašich zákazníkov očarí budete zbytočne sklamaní. Ďalším bodom na ktorý chceme poukázať je prevzatie stánku. Za vyzdvihnutie si tiež uhradíte istú čiastku – kauciu. Pri prevzatí Vás nenapadne, že stánok treba skontrolovať, pretože za znehodnotenie – poškodenie stánku ste zodpovedný Vy. Pokiaľ si pri preberaní plachtoviny a konštrukciu dôkladne neskontrolujete, čakajú vás ďalšie nemalé výdavky. Plachtoviny môžu byť roztrhnuté a tým je ich funkčnosť nepremokavosti zničená. Od Vás – od nájomcu bude požadovaná úhrada škody. Môže sa vám zdať časovo náročné kontrolovať napríklad takú 6 metrovú plachtovinu ale v konečnom dôsledku vám táto kontrola vie ušetriť zbytočné nedorozumenia a investície. 

Je prenájom vhodné riešenie?

Za prenájom nožnicového stánku na víkend zaplatíte sumu, za ktorú by ste stánok kúpili. Ďalej sú s prenájmom spojené isté riziká poškodenia, za ktoré ste ako nájomca hmotne zodpovedný. Stánok nemá nový zjav a väčšinou sa vyznačujú nekvalitou – čo sa podpisuje na stabilite konštrukcie a látke plachtovín. Prvý dojem z novým dizajnom nespravíte. 

Navštívte našu webovú stránku a pozrite si nové, kvalitné stánky s garanciou 5 rokov. Stánky ktoré nemusíte vrátiť a môžete ich využiť aj na súkromné účely. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Som nadmieru spokojný!