Blog: Skladací stôl na firemnú akciu

Skladací stôl na firemnú akciu

09.12.2018 · Administrátor

Skladacie stoly - flexibilné, rýchle rozloženie bez montáže a praktické vďaka ľahkej preprave ako kufrík. Jednoduchá a napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia. V zloženom stave sa dobre prenášajú, majú nízku hmotnosť a umožňujú stohovanie viac kusov.

Každá firma usporadúva v dnešnej dobe pre svojich zamestnancov vianočný večierok buď vo vlastných priestoroch, alebo v nejakej peknej reštaurácii. Či sa už chystáte na firemnú vianočnú párty alebo veľký silvestrovský žúr, teraz je ten správny čas myslieť na všetko, čo budete potrebovať pri zabezpečení oslavy. Ak sa rozhodnete pre oslavu v priestoroch firmy, budete potrebovať v prvom rade dostatočné množstvo stolov a stoličiek pre hostí, vhodné stoly pre candy bar a švédske stoly, prípadne barové stoly. Bude potrebné objednať slávnostné menu, alkoholické a nealkoholické nápoje, zákusky a ovocie. Vhodné je myslieť aj na malé darčeky pre zamestnancov, ktorí celý rok usilovne pracujú pod vaším vedením.

Ako si správne vybrať?

V našej ponuke nájdete perfektné skladacie stoly, stoličky, lavice aj barové stoly, ktoré sú ako stvorené na veľkolepú firemnú akciu. Sú ľahké, majú elegantný dizajn, ich skladanie prebieha veľmi rýchlo a jednoducho. V zloženom stave zaberajú minimálny priestor, sú vhodné pre častú manipuláciu. Skladacie stoly sú pevné a veľmi stabilné. Sú vyrobené v kombinácií oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoly sú k dispozícií v troch rôznych veľkostiach: 152x70 cm, 183x775 cm a 244x75 cm. Elegantný biely povrch dosky je ideálny na dekorácie rôznych štýlov a farebných kombinácií. Stoly z kvalitného polyetylénu sú silnejšie, ľahšie a odolnejšie ako drevo. Sú ideálnym riešením pre použitie vonku aj v interiéri. Skladací stôl má pevnú oceľovú konštrukciu, čo umožní bezpečné a bezproblémové používanie aj pri väčšom množstve hostí Nohy sú oceľové a pri skladaní sa zložia do plastovej dosky. Robustný oceľový rám je chránený práškovým nástrekom a poskytuje pre stôl perfektnú základňu. Výhodou je tiež možnosť jednoduchej údržby vrátane možnosti použiť dezinfekciu na povrchy. Biela farba výborne doplní okolité prostredie, nepôsobí rušivo. Ľahko umývateľný povrch a rýchle skladanie nábytku vám pomôže skrátiť upratovanie po akejkoľvek akcii. Skladací stolík sa skladá na polovicu a prenáša sa ako kufrík vďaka čomu sa ľahko prenáša a je vhodný na piknik, alebo gastro akcie vonku. Nakoľko je nábytok vysoko odolný, má vysokú nosnosť a je vhodný na častú manipuláciu, je výborným pomocníkom v každej firme. 

Skladacie stoly z našej ponuky majú výborné vlastnosti:

  •  sú flexibilné, rýchle rozloženie bez montáže a praktické vďaka ľahkej preprave ako kufrík.
  •  hrúbka dosky stola - 15mm a spevňujúcim lemom 38mm.
  •  nosnosť až 350kg, tým pádom je využívaný aj do výroby na prácu s ťažším materiálom.         

Ku stolom si môžete kúpiť aj skladacie stoličky. Svojím vzhľadom pasujú do akéhokoľvek prostredia, sú ľahko skladateľné a prenosné.  Stoličky sú odolné voči vplyvu počasia. Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť, sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Vďaka nim môžete rýchlo a jednoducho zabezpečiť dosť miesta aj pri nečakanej návšteve. Svojím dizajnom pasujú ku stolom, vytvárajú tak príjemný celok pre rôzne príležitosti. Barové stoly vám pomôžu dotvoriť priestor pre servírovanie welcome drinkov, ostatných nápojov, či syrových a ovocných mís. Po zabezpečení vhodného nábytku vám zostane dosť času venovať sa výzdobe, darčekom, výberu správnej hudby... a oslava sa môže začať!

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 217 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Som nadmieru spokojný!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem