Výpredaj

Predajný skladací stôl

Skladacie stoly majú nosnosť 150kg!

5 rokov záruka pre spotrebiteľa

Rozloženie do 15 sekúnd

Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.


Výpredaj od 99 € Cena s DPH Skladom
  • Predajné skladacie stoly majú výborné vlastnosti:
  • sú vhodné ako predajný pult s hrúbkou dosky stola - 15mm a spevňujúcim lemom 38mm.
  • Vydrží nosnosť až 150kg, tým pádom je využívaný aj do výroby na prácu s ťažším materiálom.
  • Flexibilné, rýchle rozloženie bez montáže a praktické vďaka ľahkej preprave ako kufrík.
  • Dĺžka x šírka pultu:
    242cm x 75cm / 180cm x 75cm / 152cm x 70cm / 122cm x 60cm
  • Váha: 242cm - 19kg / 180cm - 14kg / 152cm - 11kg / 122cm - 9kg
  • Výška pultu: 74cm

Ak hľadáte kvalitný plastový stôl značka BRIMO je zárukou vašej 100% spokojnosti.

Plastové skladacie stoly využívajú jednoduchú a napriek tomu veľmi stabilnú konštrukciu. V zloženom stave sa dobre prenášajú, majú nízku hmotnosť a umožňujú stohovanie viac kusov. Skladanie aj rozkladanie prebieha veľmi rýchlo a jednoducho.


Použité materiály využívajú zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, majú vysokú nosnosť. Povrchy odolávajú oderu, ale aj vplyvu UV žiarenia alebo dažďa. Aj pri dlhodobom používaní si plastové predajné stoly zachovajú tvarovú aj farebnú stálosť. Výhodou je tiež možnosť jednoduchej údržby vrátane možnosti použiť dezinfekciu na povrchy. Biela farba výborne doplní okolité prostredie, nepôsobí rušivo a vytvorí príjemnú základňu na prezentáciu tovaru i ponúkaných služieb alebo informácií o vašej spoločnosti.


Predajné skladacie stoly sú vyrobené v kombinácií oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoly sú odolné voči vplyvu počasia. Plastový stôl pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť. Stoly je možné jednoducho zložiť a ukladať na seba. Plast je ľahko umývateľný s protišmykovou úpravou.
Stôl je obľúbený ako cateringový stôl, gastro stôl, kempingový stôl vďaka tomu že je sklápací stôl na (polovicu).

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup