Výpredaj

Skladacie stoličky

Stoličky sú odolné voči vplyvu počasia. Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť.

5 rokov záruka pre spotrebiteľa

Rozloženie do 15 sekund

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm, výška sedadla: 44 cm


Výpredaj od 98 € Cena s DPH Skladom
  • Skladacia stolička na sedenie je skvelá predovšetkým vďaka:
  • rýchlemu rozloženiu bez montáže
  • ľahkej preprave
  • vysokej nosnosti 130 kg
  • odolnosti voči vplyvom počasia

BRIMO plastové stoličky sú výborné na použitie všade tam kde nieje veľa miesta a kde rýchlo treba urobiť posedenie. Skladacia stolička po zložení zaberá minimum miesta. 

Plastové skladacie stoličky ponúkajú elegantné a zároveň veľmi úžitočné riešenie. Pre organizovanie vonkajších slávností, svadieb, ale aj promo akcií môžete využiť dizajnovo krásne spracovanej stoličky. Biela farba nepôsobí rušivo, vhodne doplní akokoľvek riešené alebo dekorované prostredia. Použité materiály sú vysoko odolné voči vplyvu UV žiarenia, ale aj vlhkosti, vode. Dôležitá je tiež pevnosť pri mechanickom zaťažení. V zloženom stave zaberajú stoličky minimálny priestor, sú ľahké a dobre sa skladujú aj prenášajú. Investícia do kvalitného a estetického vybavenia povýši organizované akcie o niekoľko úrovní vyššie. Využite mimoriadnu ponuku. Plastové skladacie stoličky vám pomôžu skvalitniť ponúkané služby s garanciou dlhoročnej životnosti.


Rozkladacie stoličky sú vyrobené v kombinácií oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoličky sú odolné voči vplyvu počasia. Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť. Stoličky je možné jednoducho zložiť a ukladať na seba Plast je ľahko umývateľný s protišmykovou úpravou.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Som nadmieru spokojný!