3x6m

Sublimačná celoplošná potlač. Na základe doložených grafických podkladov Vám vyrobíme reprezentatívny stan s ktorým uspejete! Objednávku sublimačnej potlače môžete realizovať vyplnením konfigurátora. Ak máte špecifické požiadavky, ktoré neobsahuje konfigurátor, neváhajte nás kontaktovať emailom. Radi Vám vypracujeme presnú cenovú ponuku na základe vami zadaných špecifík. Jedná sa o CMYK (plnofarebná) potlač stanu.


Kategória
Typ
Počet
Celkom s DPH
Strecha
749
Konštrukcia
+ 539
Zadná stena
+ 0
Ľavá stena
+ 0
Pravá stena
+ 0
Polovičná stena
+ 0
Celkom s DPH:

Informácie k celoplošnej sublimačnej potlači

Na tlač používame polyesterové plachtoviny najvyššej kvality. Látka je vodeodolná s impregnáciou PU. Má zníženú horlavosť a vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

Potlač sa realizuje na vonkajšiu stranu plachtovín. Ak si prajete potlačiť vnútornú stranu plachtoviny je potrebné o tom informovať. Obojstranná potlač plachtoviny nie je možná, nakoľko by grafika presvitala.

Špecifikácia

  • Konštrukcia SUPER oceľ: (oceľové profily 0,8mm+, noha štvorhran, nylonové spoje)
  • Konštrukcia EXCLUSIVE oceľ: (oceľové profily 1mm+, noha hexagon 45mm, nylonové spoje s doživotnou zárukou)
  • Konštrukcia SUPER hliník: (hliníkové 0,9mm+,noha štvorhran, nylonové spoje s doživotnou zárukou)
  • Konštrukcia EXCLUSIVE hliník: (hliníkové profily 1,1mm+, noha hexagon 45mm, nylonové spoje s doživotnou zárukou)
  • Konštrukcia PREMIUM hliník: (hliníkové profily 1,8mm+, noha hexagon 40mm, nylonové spoje s doživotnou zárukou)
  • Materiál látky: 100% PES polyester 260g/m2 s impregnačnou PU vrstvou (podlepené spoje s dvojitým prešitím)
  • Potlač: CMYK celoplošná sublimačná potlač s použitím kvalitných atramentov.

Grafické podklady

Súbory s podkladmi na tlač je potrebné poslať najlepšie v krivkách, v dostatočnom rozlíšení na e-mail po odoslaní objednávky.

Čas výroby a dodanie

Po odsúhlasení ceny a 2D vizuálu Vám pošleme predfaktúru za potlač reklamného stanu. Obvyklá dodacia doba je 1-3 kalendárne týždne od prijatia platby a odsúhlasenia 2D vizuálu. Potlač začneme realizovať až po prijatí úhrady a potvrdení 2D vizuálu.


Obrázky sú ilustračné!

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!