Blog: Automatický nožnicový stan

Automatický nožnicový stan

16.02.2018 · Administrátor

Automatický nožnicový stan rozložíte za pár sekúnd bez návodu a náradia!

Vylepšený materiál krycej plachty je vodeodolný, skvele odoláva UV žiareniu, vetru a dažďu. Automatický nožnicový stan ponúka široké využitie. Na záhrade zastúpi komfortný priestor pre odpočinok. V horúcom lete zatieni pred slnkom a v chladnejšom počasí poskytne hrejivú krytú plochu. Rodinné stretnutia alebo oslavy môžete usporadúvať bez obáv za každého počasia.
Nožnicové stany sú vhodnou variantou aj na prezentáciu firiem na veľtrhoch, predajných eventoch pod. Farbu plachty môžete vyberať zo vzorkovníka, prakticky tak vzhľad prispôsobíte firemnej identite alebo tematicky k povahe vystavovaného tovaru. Ponúkame vám kvalitné stany s garanciou dlhej životnosti.

Všetky stany značky BRIMO boli konštruoavné tak, aby ich rozloženie nezabralo  viac ako minútu. Vďaka nožnicovému sytému rozloženie stanu hravo zvládne aj jeden človek, bezp použitia náradia. Automatický systém rozkladania oceníte, už sa nemusíte dlhé hodiny trápiť zo skladaním stanu. 


Využitie automatického nožnicového stanu


Využiteľnosti stanu sa medze nekladú. Automatický nožnicový stan je vhodný na rôzne príležitosti ako sú napríklad: záhradná párty, predaj na jarmokoch, na zastrešenie auta a podobne. Jednoducho tam, kde potrebujete rýchlo vytvorí prístrešok. 

Ponúkame dva druhy konštrukcií. Prvá je oceľová konštrukcia. Oceľ disponuje s vynikajúcimi vlastnosťami a to sú: pevnosť, odolnosť, pružnosť.  Oceľ jeho všeobecnosti najpoužívanejší konštrukčný materiál. Oceľové konštrukcie stanov značky Brimo sú povrchovo upravené z  termoplastickou práškovou farbou, ktorá vytvára matný efekt konštrukcie. Farba zamedzuje korózií a je oteruvzdorná. Hrúbka vnútorných stien profilov je od 0,8 < do 4mm.

Ďalší druh konštrukcie v poradí je, hliníková konštrukcia. Hliník je kvalitou pevnosťou podobný k oceli, ale  bonus je že má nižšiu váhu, čo ho posúva do popredia. Hliník je odolný voči korózii. Hrúbka vnútorných stien profilov je od 1,2 < do 7mm.

Konštrukcie automatických nožnicových stanov sa ľahko prenášajú, v zloženom stave nezaberú veľa miesta. 


Získajte nakúpením automatických nožnicových stanov množstvo výhod


5 ročná záruka garantovaná predajcom stanu, je jeden s najlepších ukazovateľov toho, že sú stany vyrobené v perfektnej kvalite. Vašou poistkou pred nečakanými udalosťami na ktoré sa záruka nevzťahuje (mechanické poškodenia konštrukcie) je naša garancia. Garantujeme, že dva roky od kúpy stanu sú diely konštrukcie v hodnote 10 €  zdarma.

Balenie stánku obsahuje tri plné steny, konštrukciu, strešnú plachtu, kotviace kolíky. 

Ak hľadáte rýchlo rozkladací stan na rôzne použitie? Automatický nožnicový stan je tou správnou voľbou. Značkové stany Brimo sú nositeľom elegancie, vkusu a kvality .


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 223 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem