Blog: Záhradný nožnicový stánok

Záhradný nožnicový stánok

02.01.2019 · Administrátor

Cenovo výhodné záhradné stany, rýchlo rozkladací nožnicový stánok, vysoká kvalita, 5 ročná záruka, rýchle doručenie.

Bývanie v rodinnom dome presne podľa svojich predstáv je snom takmer každej rodiny. Kúpa či stavba domu je veľkou investíciou, ktorá ovplyvní naše životy na dlhé roky. Snažíme sa náš domov čo najviac priblížiť svojim predstavám, pracujeme na ňom roky. V prvom rade sa pri rekonštrukcii či pri zariaďovaní domu venujeme tým častiam, v ktorých sa zdržujeme najčastejšie a ktoré sú pre nás nevyhnutnými. Projekty ako prístavba garáže alebo záhradný domček sa v mnohých prípadoch posúvajú na neskôr. Častokrát trvá roky, kým sa k nim vrátime. Autom zatiaľ parkujeme vonku, čo mu vôbec neprospieva. Rôzne veci potrebné pre domácnosť zas skladujeme kade tade, kde sa pre ne práve nájde nejaké zvyšné miesto. Takéto dočasne uskladnené veci musia často podliehať nepriaznivému počasiu či silnému slnku počas leta. Strácajú na funkčnosti, na kvalite a okrem toho musíme neustále rozmýšľať nad tým, kam sme niečo zase zapatrošili. 

Ako vzniknutú situáciu riešiť rýchlo a lacno?

V takejto situácii vám dokážu pomôcť skladacie stany zn. Brimo. Rozložte si svoj auto stan na mieste, kde ste boli zvyknutý parkovať aj doteraz. Vďaka tejto malej zmene bude vaše auto chránené pred výkyvmi počasia, dažďom, snehom či padajúcim lístím. Kvalitná a veľmi odolná krycia plachta uchráni lak auta pred silným UV žiarením. Voľbou stanu, ktorý bude mať aj 3 plné steny- štvrtý si môžete dokúpiť - vytvoríte bariéru pred neželanými zvieratkami, ktoré sa môžu motať okolo vášho domu. Umiestnite stan do bezprostrednej blízkosti domu a ochránite svoje auto aj od mrazov.  Už nebudete musieť oškrabávať sklá a ušetríte si tak cenný čas počas mrazivých zimných rán. 

Na auto stan sa môžete spoľahnúť napríklad aj pri cestovaní. Ak sa chystáte na dovolenku či na akékoľvek miesto bez možnosti krytého parkovania, problém so skladacími stanmi ľahko vyriešite. Skladací stánok jednoducho a rýchlo doma zložíte a môžete ho zobrať so sebou. V kufri vám zaberie minimálny priestor. 

Okrem dočasnej náhrady garáže vám môže nožnicový záhradný stánok pri vašom dome nahradiť aj záhradný domček. Ľahko tak získate výborné miesto na uskladnenie záhradného nábytku, náradia, bicyklov, motocyklu či kosačke. Už viac nebudete musieť hľadať miesta všade v okolí domu, kam by ste všetky tieto veci nenápadne „zašili“. Budú vždy na jednom mieste, kvalitne uskladnené, pripravené na použitie. Podľa potreby si môžete vybrať menšie alebo aj väčšie stany v rôznych farbách. Medzi doplnkami nájdene rôzne užitočné veci potrebné k vylepšeniu stanov. Firma BRIMO poskytuje nožnicové stany s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou. Stany s hliníkovou konštrukciou sú ľahšie ale rovnako pevné ako oceľové. Možnosť je prevedenie SUPER alebo EXCLUSIVE. Odolnosť voči vetru je u SUPER hliníkových do 55km/h a EXCLUSIVE do 70 km/h. V ponuke sú aj kvalitné látky Oxford s PU a možnosť potlače stanu nažehlovacou alebo sublimačnou potlačou.

  • Rozmery: 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3x4,5m, 3x6m
  • Farby: biela, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená, čierna
  • Konštrukcia: môže byť oceľová alebo hliníková 
  • Doplnky: záťažové vaky, štvrté steny, stanové kolíky, prepravné vaky, svetlá do stanov.


Uvažujete o kúpe záhradného nábytku?

Ak rozmýšľate o kúpe záhradného nábytku, pozrite našu ponuku skladacieho nábytku. Skladacie stoly a stoličky z kvalitného polyetylénu sú silnejšie, ľahšie a odolnejšie ako podobný drevený nábytok. Sú ideálnym riešením pre použitie v exteriéri aj v interiéri.  Skladací stôl má pevnú oceľovú konštrukciu, čo umožní bezpečné a bezproblémové používanie, nohy sú oceľové a pri skladaní sa zložia do plastovej dosky. Robustný rám je chránený práškovým nástrekom a poskytuje pre stôl perfektnú základňu. Stoly sú dodávané v troch veľkostiach. Stoličky a lavice sú vyrobeného z toho istého kvalitného a odolného materiálu, ako stoly.  

Vyberte si skladací stan, či záhradný nábytok, ktorý sa bude k vášmu domu hodiť aj dizajnovo. Zvoľte si farbu stánku, ktorá bude ladiť s farbou fasády vášho domu. Získate tak výborného, multifunkčného a nenápadného pomocníka. V prípade ak by ste stan radi postavili na pevnom povrchu tu Vám prinášame tipy na vhodný výber vonkajšej dlažby

Team BRIMO



Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 206 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Som nadmieru spokojný!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup