Blog: Mobilný párty stan

Mobilný párty stan

12.10.2020 · Administrátor

Mobilný párty stan pod holým nebom

Mobilný stan je veľmi obľúbeným produktom medzi cestujúcimi, najmä tými, ktorí milujú prírodu. Skladací stan je k dispozícii v rôznych veľkostiach, farbách a modeloch.Mobilné stany BRIMO ponúkajú pohodlie a komfort v prírode. Kempovanie s priateľmi sa stalo istou formou životného štýlu. Pracujúci ľudia často vyhľadávajú menej frekventované miesta. Túžia po relaxe a  oddychu od každodenných starostí a zhonu. Kempovanie v lone prírody s blízkymi je tým správnym miestom na relaxáciu tela i mysle. V prvom rade musíte vedieť, aké miesto a kam chcete cestovať- zmapujte oblasť, dostupnosť terénu a podobne. Vďaka týmto informáciám budete vedieť, aká je náročná dostupnosť  koľko jedla si máte vziať so sebou, či  je v okolí obchod s potravinami alebo reštaurácia.


Výber mobilného profi party stanu


Na základe čoho vybrať správnu veľkosť stanu? Samozrejme podľa počtu ľudí. Mobilné stany Brimo slúžia nielen ako ubytovanie, ale plne zastúpia kuchyňu alebo obývaciu izbu. Odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť, v prípade nepriaznivého počasia môžete tráviť čas v stane a hrať spoločenské hry. Stanové markízy sú 100% nepremokavé vďaka vrstve PVC. V noci je možné stan úplne uzavrieť pomocou štvrtej steny. Na štvrtej bočnej stene sú dvere na zips a okno. Bočné steny sa upevňujú k strešnej plachtovine pomocou suchých zipsov. Rozloženie oceľovej konštrukcie  je veľmi rýchla. Na inštaláciu nie sú potrebné žiadne nástroje. Takýto stan si ľahko postaví aj jeden človek v priebehu niekoľkých sekúnd. Okrem stanov, ktoré ponúkame, nájdete aj skladací nábytok, ktorý je ideálny na kempovanie. Vďaka skladaciemu mechanizmu nezaberajú pri preprave veľa miesta. Farba nábytku je biela, netreba sa báť ich znečisteniu údržba povrchov je jednoduchá. Na čistenie povrchu stola stačí čistá voda alebo bežný čistiaci prostriedok.Budete milo prekvapený aký je všestranný mobilný stan. Budete ho milovať. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Som nadmieru spokojný!