Blog: Eventový nožnicový stan

Eventový nožnicový stan

22.02.2018 · Administrátor

Eventové stany nesmú chýbať na žiadnu udalosť.

Radi by ste zorganizovali teambuildingové hry pre vašich zamestnancov na utužovanie pacovných vzťahov? 

Prvé čo je potrebné vyriešiť, je  výber miesta pre organizovanie udalosti. Ak ste si vybrali voľné priestranstvo, musíte zabezpečiť kryté plochy pre zúčastnených. Eventové stany sú tou správnou voľbou pre Vás. Rôzne súťažné disciplíny si vyžadujú chránený priestor pre súťažiacich. 


Správna voľba s eventovým stanom 


Prípravné práce pred začatím hier sú často časovo náročné. Vďaka nožnicovému systému dokážete eventový stan rozložit v priebehu niekoľkých sekúnd. Nebudete potrebovať žiadne náradie.  Stan ukotvíte pomocou kotviacích tyčiek, ktoré sú súčasťou balenia. Súčasťou balenia sú taktiež tri plné steny stanu. Hliníkový  eventový stan si môžete zaobstarať v nesledujúcich veľkostiach 3x3m, 3x4.5m 3x6m. Hmotnosť stanov je od 25kg. Pre jednoduchšiu prepravu stanu odporúčame používať prenosné tašky. Stan v zloženom stave pohodlne prepravíte aj v osobnom aute.  

Hliníková konštrukcia Vás určite nesklame. Charakteristické znaky hliníka sú ľahkosť, vysoká odolnosť, povrch hliníka je upravený tak aby neskorodoval. Vnútorná hrúbka profilu je 1,2<5mm. Odolnosť voči vetru pri riadnokm ukotvení  je 55km/h. Hliník je hygienický kov, odporúča sa používať aj v stravovacích zariadeniach .


Kompletný servis s produktami BRIMO


Stravovanie na športových hrách býva väčšinou formou bufetu. Pre vytvorenie obrovskej krytej plochy pre stravníkov Vám poslúži evetový stan. Stany môžete spájať pomocou spojovacích rýmsí a vytvoriť tak dosť miesta pre každého. Keď sme už pri stravovaní nesmieme zabudnúť na stoly a stoličky. Rozkladacie stoly vo velkostiach 152cm, 183cm, 244cm, vytvoria dostatok miesta pre konfort každého stravníka. Rozkladanie a preprava stolov je jednoduchá. V priebehu niekoľkých sekúnd je stôl pripravený na používanie. Nosnosť jedného stola je až do 350 kg. 

Rozkladacie stoličky rozložíte v priebehu 15-ich sekúnd. Sú pohodlné, ľahké a kavalitné. Povrchový materiál rozkladacieho nábytku si nevyžaduje zložitú údržbu. 


Eventový stan môže byť aj hlavná výhra pre víťazné mužstvo. Stánky BRIMO nájdu využitie aj u Vás doma na záhrade alebo terase.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!