AKCIA -20%

Predajný stan 3x6m

Komplet 3 plné steny + 12 kolíkov a ochranný návlek!Grátis!

Náhradné diely konštrukcie zdarma počas prvých 2 rokov z 5 ročnej predĺženej záruky!

Rozloženie do 40 sekúnd vďaka BRIMO systému!

Predajný stan do 24 hodín u Vás, při objednávce do 11:00h.


3x6 m 150 x 40 x 23 cm, váha 50 kg


320 € Cena s DPH Skladom viac ako 5 ks 400 € Ušetríte: 80 €
Predajné stany 3x6m exclusive sú veľké a túto priestrannosť využívajú obchodníci, ktorý vďaka veľkej ploche predajného stánku môžu zastrešiť viac tovaru a sú viac videný, keďže zaberajú viac priestoru na trhovisku.  Predajný stánok je  stabilný nielen vďaka šiestim nohám, ale aj vďaka kvalitným oceľovým profilom konštrukcie ktoré sú vyrábané lepším spôsobom ako väčšina oceľových stanov na trhu vrátane nášho stanu Super. Predajný stan exclusive pôsobí na ľudí luxusne a priťahuje pozornosť narozdiel od iných stanov. Množstvo vylepšení na konštrukcií a plachtách nieje len kôli funkčnosti ale aj estetike celého stanu, pretože stan má aj dobre vyzerať nie len slúžiť.
Je odľahčený a ešte pevnejší, pretože ide proti prúdu iným stánkom, ktoré zväčšujú objem konštrukcie a tým zvyšujú váhu, ale hrúbku vnútorných stien nemenia. My to robíme naopak zmenšili sme objem iba o 2 mm z vonkajšieho objemu konštrukcie a pridali sme ho do vnútorných stien, pričom sme znížime váhu a zvýšili pevnosť.
Tuto filozofiu sme použili aj na látke, ktorá má vďaka najnovším technológiám veľmi vysokú hustotu vlákna a zachováva si vysokú odolnosť aj napriek nízkej váhe. UV ochrana v spojení s kvalitnými materiálmi látky zaručuje stálofarebnosť s impregnovanou úpravou.
BRIMO systém uľahčuje rozkladanie vďaka automatickému zaisteniu konštrukcie. Zloženie skladacieho altánku sa stáva jednoduchším, ľahkým ťahom k sebe je konštrukcia odblokovaná. Ešte rýchlejšie a bez námahy !!! Suchý zips aplikovný na streche a stenách po celom obvode Vám zabezpečí komfort ako doma. Celooceľová konštrukcia vyrobená z legovanej ocele Vám garantuje dlhú životnosť s nižšou váhou stanu.
Špeciálna termoplastická prášková farba vytvára pastelový matný efekt konštrukcie čo stánku dodáva jedinečnosť na trhu. Farba zamedzuje korózií a je oteruvzdorná.
Servis zabezpečujeme iba pre skladacie altány BRIMO. Náhradné diely konštrukcie zdarma počas prvých 2 rokov z 5 ročnej predĺženej záruky. Náhradné diely plachtovín BRIMO, cenník na vyžiadanie.

Parametre

  • Regulácia stropu: 5 výškové stupne 170, 180, 190, 200, 210cm
  • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou suchého zipsu a ochranný návlek.
  • Hrúbka látky stien a strechy: 230g/m2 hustota vlákna 450D HI-TECH
  • Všetky látky sú 100% nepremokavé polyesterové s celo polyuretánovým záterom
  • Konštrukcia: nožnicová so skrutkovanými spojmi z vysoko legovanej ocele
  • Prášková farba konštrukcie: termoplastická
  • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd
  • Certifikát CE
  • Záruka 5 rokov!

Hodnotenie klientov

111 hodnotenie, 4.9/5