Blog: Jarmočné predajné stánky

Jarmočné predajné stánky

29.04.2018 · Administrátor

Jarmoky sú magickými miestami, kde to skutočne žije. Bohatý výber stanov, zaručená spokojnosť

Jarmoky a trhy sú miesta, ktoré pulzujú špeciálnym rytmom. Sú plné nadšených ľudí, ktorí chcú ponúknuť a predávať svoje skvelé produkty. Ich tovar pre nich má veľký význam a často k nemu majú veľmi osobný vzťah. Na akcii predajcovia často trávia takmer celý deň.

Vytvorte si predajné miesto s jarmočným predajným stánkom

K tomu je veľmi dôležité dobré zázemie, aké im môže poskytnúť len dobrý stabilný jarmočný predajný stánok. Ponúkame v dva tipy konštrukcií oceľovú a hliníkovú. Rozmery konštrukcií sú rôzne od 2x2m až do 4x8m. Predajcovia väčšinou uprednostňujú stánky s menšou rozlohou, kedže sa nájom platí za m2. Stánok si môžete prispôsobiť sortimentu tovaru alebo k farbám svojej firmy. Z 8 rôznych farieb si môžete vybrať Váš stan. Oceľová konštrukcia je povrchovo upravená práškovou farbou, pôsobí ako ochrana proti vzniku korózií. Hrúbka vnútorného profilu je od 0,8 < 4 mm. Hliníková konštrukcia je na rozdiel od tých oceľových ľahšia. Hliník je od prírody odolný voči korózií. Hrúbka vnútorných profilov je od 1,2mm< 7mm.

Ochránia Vás a váš tovar

Jarmočné predajné stánky sú priestormi, ktoré majú po celý čas chrániť pred nepríjemnými poveternostnými podmienkami.. Plachtoviny stanov sú 100% nepremokavé, čo vám zabezpečí komfort a určité pohodlie. V prípade nepriaznivého vetra si môžete stan čiastočne uzavrieť za pomoci bočných stien. Tri plné bočné steny sú súčasť balenia každého stanu. Máte možnosť stan aj úplne uzavrieť zakúpením štvrtej steny ktorá je obohatená dverami na zipsové zatváranie. Pripravujete v stánku tradičné chutné jedlá a nápoje? Potešte svojich zákazníkov s vytvorením odbytového strediska.  Pred váš jarmočný predajný stánok postavte ďalší stan. Zariadiť ho môžete rozkladacím nábytkom značky LIFETIME, ktorý nájdete v našej ponuke. Vaši zákazníci ocenia príjemné prostredie, ktoré pre nich vytvoríte. 

Jarmoky nekončia za svetla

Poznáte ten problém, že nemáte volnú zásuvku na elektriku? Osvetlenie Vášho stanu nebolo nikdy jednoduchšie. V našej ponuke nájdete LED osvetlenie so vstavanou batériou. Bezdrôtové prenosné svietidlo môžete pripevniť o stan za pomoci magnetu. Ak výdrž LED svetla po rokoch používania stráca na výkone, pripojte svetlo k POWER BANKU.

Jarmočný ruch začal pulzovať, už je ten pravý čas, rýchlo a ľahko postaviť stan a predstaviť ponúkané produkty alebo služby.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie