Blog: Moto stan

Moto stan

25.03.2018 · Administrátor

Zázemie pre chvíle, kedy adrenalín a vášeň majú sólo.

Našou základnou myšlienkou bolo skonštruovať taký  stan, ktorý je ľahký, praktický a rýchlo sa dá rozložiť. Motostany značky Brimo sa dajú jednoducho prepravovať. V zloženom stave sa zmestia do kufra osobného auta. 


Motostan poslúži na ochranu auta


Zúčastňujete sa rôznych tuning zrazov, motozrazov a stále riešite dilemu ako ochrániť Váš klenot pred nástrahami počasia? Riešením pre Vás môže byť  stan značky BRIMO. Rozloženie stanu Vám nezaberie viac ako jednú minútu. Motostan poslúži ako skvelá ochrana auta. Vďaka bočným stenám si viete stan kompletne uzavrieť. 

Akcie podobného druhu trvajú aj celý víkend. Ak nechcete opustiť svoje výstavné miesto kvôli ubytovaniu, môžete si v tesnej blízkosti postaviť dalši stan, ktorý Vám zabezpečí komfort počas noci. Stan Vás ochráni pred nepriaznivým počasím. 


Obytný motostan


Ako zariadenie do súkromného obytného motostanu si môžete zaobstarať rozkladací nábytok značky LIFETIME. Rozkladací stôl je vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Konštrukcia stola je z pevnej oceľe s tmavošedým nástrekom, ktorý chráni kov pred koróziou. Nosnosť stola je do 350kg. Pri dlhodobom používaní si rozkladacie stoly zachovajú tvarovú aj farebnú stálosť.


Motostan vo farbách Vášho auta


Milujete dokonalosť a zladenosť? Potlačte si Váš stan vlastným logom, nadpisom, zlaďte ho do farieb Vášho auta. Firma Brimo ponúka službu potlač stánkov. Potláčať sa dá dvomi spôsobmi. Prvý spôsob je sublimačná potlač. Sublimačnou potlačou dokážeme potlačiť stan celoplošne s lubovoľnými obrázkami, logami. Garantujeme kvalitu! Sublimačnou technikou potláčame len hliníkové stany.  Druhý spôsob potlače je nažehlovaciou technikou. Využíva sa pri menej komplikovaných logách, nadpisoch. Zašlite nám svoju predstavu v požadovaných formátoch (.eps, .ai, .cdr, pdf s vektorom ) a mi Vám pripravíme cenovú ponuku. Vytvorte si svoj originálny motostan, ktorí bude niesť štýl Vásho tátoša. 

S motostanmi s vlastnou potlačou budete vynikať medzi ostatnými milovníkmi áut. Prezentujte svoje auto v nejlepšom svetle vďaka motostanu značky BRIMO

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 223 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny