Blog: Oceľový stan

Oceľový stan

30.01.2018 · Administrátor

Stabilný oceľový stánok. 5 ročná garancia, bohatý výber, Top-kvalita - objednať teraz

Predávať ponúkané služby alebo výrobky sa dokonale hodí vo vystavenom stánku. Oceľový stánok zaistí príjemné prostredie pre obsluhu, ale tiež ochráni vystavené materiály a tovar. Ochranná plachta má vysokú odolnosť voči UV žiareniu, ale aj snehu či mrazu. Veľký vnútorný priestor dovoľuje prirodzený pohyb ale ponúka aj dostatočnú plochu pre skladovanie príručných zásob.

Oceľový stánok
 využíva pevnú konštrukciu s vysokou odolnosťou. Špeciálne navrhnutý systém skladania vám umožní raz dva stavbu zhotoviť a po akcii opäť zložiť. Stánok je jednoduchý a dobre prenosný.

Stabilná stavba obstojí v krytých priestoroch veľtrhov rovnako dobre ako vonku na trhu a výstavách. Perfektne spracovaný stánok upúta pozornosť, výrazne zlepší štýl prezentácie a podporí vašu profesionalitu. Farbu plachty a veľkosť stánku si môžete vybrať podľa katalógu, šikovne tak prispôsobíte vzhľad firemným propagačným materiálom alebo ponúkaným produktom. Oceľový stan bude vašou skvelou vizitkou.

Investícia do tradičnej tehlovej budovy si vyžaduje formality a vysoké náklady. Preto ponúkame našim zákazníkom širokú škálu oceľových stanov. Jedná sa o lacnejšiu variantu a oveľa rýchlejšie riešenie, ktoré vám umožní jednoducho rozšíriť priestor na skladovanie alebo tento priestor využiť ako garáž.

Zvyčajne sa používajú oceľové stany nielen na profesionálne účely, ale aj na súkromné. Ich možnosti sú neobmedzené. Vďaka modularite prvkov môže byť stánok zvýšený alebo predĺžený podľa vašich požiadaviek. K dispozícii  ponúkame zákazníkom aj rôzne šírky stanu.

Základnými funkciami našich stánkov je funkčnosť a bezpečnosť

Na tento účel používame len materiály od osvedčených výrobcov a poskytujeme tak vysokú pevnosť, stabilitu a záruku dlhej životnosti stánku. 

Pokiaľ ide o mobilitu a rýchle rozloženie, odporúčame skladacie  oceľové stany.

Konštrukcia nožnicového systému stanu umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž a demontáž.

Všetko za pár sekúnd a bez nástrojov. S oceľovými stánkami získate neobmedzenú oblasť použitia.

Optimálne vhodný nielen pre obchod, ale aj pre všetky druhy akcií, veľtrhov, stavieb, záchranných centier a v mnohých iných situáciách.

Oceľové stany sú obzvlášť výhodné ako trhové stany. Vďaka svojej pevnej konštrukcii profilov s hrubými stenami získate perfektnú prezentačnú možnosť vášho tovaru. Vďaka plným trom stien  získate ďalšiu ochranu pred dažďom.

Strešná plachta vyrobená z vysoko kvalitnej polyesterovej tkaniny sa vyznačuje odolnosťou proti mechanickému opotrebovaniu.  Špeciálna technológia šitia zaručuje vodotesnosť strešných a bočných  plachiet. Bezpečná ochrana vášho tovaru pred dažďom a snehom  a silným slnečným žiarením. 

Bočné steny - k dispozícii v rôznych farbách a povrchových úpravách (plné, s dverami alebo polovica steny). Vďaka suchému zipsu sa dajú jednoducho pripevniť k strešnej plachte.

Všetky stany, ktoré sme vyrobili, môžu byť potlačené podľa Vašich prianí alebo daného projektu.  Naši zamestnanci tlače sú vždy k dispozícii.

Sublimačná tlač (na látke je možné vytlačiť všetky obrázky, fotografie a logá)

Nažehľovacia tlač (nápisy a logá vytlačené na farebných a bielych textíliách)

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Som nadmieru spokojný!