Expresná doprava zdarma Výpredaj

Pagoda 5x5m

Pagoda stan s rozložením už od 15 min


Výpredaj 2 499 € Cena s DPH Skladom ihneď: 1 ks
 • Naše pagodové stany sú k dispozícii s rámom z okrúhleho profilu, vyrobené z najkvalitnejšieho vystuženého lešteného eloxovaného hliníka 6005T6.
 • 100% nepremokavá strecha a steny sú vyrobené z viacvrstvového PVC.
 • Plachty majú ÚV ochranu 50+ a majú zníženú horľavosť
 • PVC tkanina: hrúbka 0,46 mm a váha 580 g /1 m2
 • Špeciálne navrhnutá okrúhla hliníková tyč s dvoma posuvnými lištami pre ľahké pripevnenie stien.
 • Metóda krížového drôtu s použitím nastaviteľného drôtu, aby sa zabránilo skrúteniu.
 • Rúrka: hliník Ø63 mm, hrúbka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240cm / Celková výška: 460cm
 • Pôdorys: 500cm x 500cm
 • Váha rámu: 71kg
 • Váha strechy: 25,5kg (0,46 mm PVC)

Vzhľadom na veľký dopyt našej značky BRIMO  sme sa rozhodli vyrábať pagoda stany ktoré sú nositeľom elegancie a luxusu. Pri výrobe sme dbali na každý detail, a na Vaše potreby. Našim cieľom bolo vytvoriť produkt ktorý plnohodnotne zaujme miesto trvalého zastrešenia a pritom bude mobilný.   

Pagoda stany sa stali neodmysliteľnou súčasťou exteriérových akcií. Uplatnenie si našli v širokom spektre služieb ako sú reštaurácie, terasy hotelov, keteringové služby a podobne. Na večierok, grilovanie, ako vstupný stan na deň otvorených dverí či ako párty stan na záhrade, využiteľnosť pagody ako môžete čítať je všestranná.  Vzhľad pagodového stanu 5x5m na je veľmi jedinečný a atraktívny.

Konštrukčne sme vyrobili pagody tak, aby bola výstavba a samotné zloženie jednoduché a maximálne komfortné. Robustná hliníková konštrukcia zabezpečuje maximálnu stabilitu. 

Ako sa pagody môžu využívať na rôznych akciách, tak  je možné ich postaviť na všetky druhy pôdy, napríklad na betónový povrch, lúku, záhradu. V priebehu niekoľkých minút si dokážete na otvorenom priestranstve zastrešiť obrovskú plochu. Rozmery pagody od 3x3m až do 6x6m. Vďaka svojmu štvorcovému pôdorysu  pokrývajú veľké množstvo priestoru a vizuálne v nás evokujú pocit monumentálnej stavby. Stan je možné používať po celý rok. Strecha nezhromažďuje sneh a dážď vďaka vysokému strednému špicu. Balenie obsahuje konštrukciu, strešnú plachtovinu, 4 bočné steny a kolíky na ukotvenie. 

Zákazníkmi uznávaná značka BRIMO je odvedená od slovného spojenia BRIlliant MOments (briliantné momenty) a presne také chvíle zažijete pod našimi pagodami.  Naše produkty  sú zhmotneným výsledkom mnohoročného inovatívneho vývoja so zameraním na praktické, silné a hlavne prenosné zastrešenie. 


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny