Blog: Párty stan

Párty stan

12.12.2017 · BRIMO team

Párty stany BRIMO® sú najlepšie na akcie

Večerné posedenie s priateľmi, rodinné oslavy, letné stretnutia, svadby - párty stan zaistí pre vás a vašu spoločnosť príjemnú atmosféru, elegantne doplní vašu záhradu a predíde starostiam pri zmene počasia v dôležitých dňoch.

Jednoduchá a ľahká konštrukcia dovoľuje ľahko a rýchlo vytvoriť stan v akomkoľvek prostredí. Stabilná kostra potom doplní pevné prekrytie, ktoré vytvorí komfortné zázemie. Podľa aktuálneho vývoja počasia alebo vašich potrieb môžete využiť stan v rôznych variantoch. Strieška zaistí príjemný tieň nad hlavami hostí, neobmedzí ich vo výhľade. Jedna alebo viac bočných krytých stien prispejú k lepšiemu pohodliu, závetriu a ochrane pred dažďom.

Párty stan môžete využiť ako chránené miesto pre ponuku pokrmov a pitia. Vyberať môžete v niekoľkých veľkostiach tak, aby stan zaistil ideálne podmienky pre servírovanie a prípravu jedál. Stan môžete využiť aj ako príjemný priestor pre odpočinok hostí. V letných mesiacoch nájde využitie ako vzdušný záhradný altánok.

Párty stany sú vďaka svojej ľahkosti, prenosnosti a reprezentatívnemu vzhľadu často žiadané aj vo firmách na zabezpečenie výstavy. Promo stan poslúži ako dokonalé zázemie pre dôstojné predstavenie vašej firmy, výrobkov a služieb.

Zdieľať na Facebooku