Blog: Párty stan

Párty stan

12.12.2017 · Administrátor

Párty stany BRIMO® sú najlepšie na akcie, rýchlo rozkladateľné, s garanciou 5 rokov. Cenovo dostupné relácie, možnosť okamžitého odberu, odborné poradenstvo.

Večerné posedenie s priateľmi, rodinné oslavy, letné stretnutia, svadby - párty stan zaistí pre vás a vašu spoločnosť príjemnú atmosféru, elegantne doplní vašu záhradu a predíde starostiam pri zmene počasia v dôležitých dňoch.

Využiť efektívne svoj voľný čas tým, že ho strávime s priateľmi alebo rodinou je veľmi dôležitý aby sme načerpali nové sily do pracovného týždňa a revitalizovali nielen telo ale aj myseľ. Pobyt na čerstvom vzduchu sa odzrkadľuje na našej vitalite , fyzickej a psychickej sile. Môžeme ho uplatniť na sebarealizáciu v aktivitách podľa nášho záujmu či potrieb. Predísť starostiam pri zmene počasia v dôležitých dňoch je použitie párty stanov vynikajúcim riešením. 

Párty stan môžete využiť ako chránené miesto pre ponuku pokrmov a nápojov. V letných mesiacoch nájde využitie ako vzdušný záhradný altánok. Organizovanie napr. narodeninovej oslavy Vaších detí je skvelou voľbou ako stráviť túto veľkolepú udalosť priamo u Vás v záhrade bez  rizika pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Nemusíte sa obávať, že nebudú chránené pred slnkom , silným vetrom  alebo dažďom. Oslava vo voľnom priestranstve v party stane sa vyznačuje aj dostatkom pohybu. Ďalším kladom je, že Váš dom ostane čistý, pretože hostia Vášho dieťaťa sú v stane. Vyberať môžete v niekoľkých veľkostiach tak, aby stan zaistil ideálne podmienky pre servírovanie a prípravu jedál. Taktiež veľkosť stánku je ovplyvnená tým, koľko máte priestoru v záhrade.  Pokiaľ plocha nie je veľmi veľká, je potrebné zvážiť výber menšieho stanu. U nás sú k  dispozícií rozličné veľkosti, čiže určite si budete môcť vybrať.

Jedinečná stabilita stánku 


Jednoduchá a ľahká konštrukcia dovoľuje ľahko a rýchlo vytvoriť stan v akomkoľvek prostredí. Stabilná konštrukcia  doplní pevné prekrytie, ktoré vytvorí komfortné zázemie. Podľa aktuálneho vývoja počasia alebo vašich potrieb môžete využiť stan v rôznych variantoch. Strieška zaistí príjemný tieň nad hlavami hostí a neobmedzí ich vo výhľade. Jedna alebo viac bočných krytých stien prispejú k lepšiemu pohodliu, závetriu a ochrane pred dažďom. 

Oceľové stánky sa vyznačujú pevnou konštrukciou, avšak ako doplnky Vám vieme ponúknuť záťažové vaky. Môžu sa naplniť pieskom alebo štrkom. Zabezpečujú väčšiu podporu a bezpečnosť stánku. Používa sa na jednu nohu stanu jeden záťažový vak. Vodeodolná látka je odolná voči poškodeniu a tvrdému zaobchádzaniu s vakmi.  Ďalšou variantou zakotvenia párty stánku je použitie stanových kolíkov. Slúžia ako sekundárne kotvenie stanu. Ako hlavné kotvenie môžete použiť kolíky, ktoré sú zdarma ku každému stanu. Dokonca sú nohy stánku  prispôsobené tak, že na betónovej ploche ich je možné zašróbovať. 

 Párty stánky sú vďaka svojej ľahkosti, prenosnosti a reprezentatívnemu vzhľadu často žiadané aj vo firmách na zabezpečenie výstavy. Poslúži ako dokonalé zázemie pre dôstojné predstavenie Vašej firmy, výrobkov a služieb.


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.