Expresná doprava zdarma Výpredaj

Párty stan 3x4,5m

V cene: 3 plné steny, 8 kolíkov a ochranný návlek + 5 ročná záruka!

V prípade nehody prvý rok diely rámu zadarmo!

Stan Vám potlačíme reklamou, kedykoľvek aj po dodaní!

Rozloženie jednou osobou už za 40 sekúnd!

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň.


Výpredaj 697 € Cena s DPH Skladom
 • Párty stan

  model Super hliník je určený na pravidelné použitie a v BRIMO ho používame pri sile vetra až do 50km/h!!!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek.
 • Doba rozloženia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú 100% nepremokavé. Vyrobené z veľmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC náteru (40%) s váhou plachty 330g/m2. Naše plachty sú pevnejšie ako mnohé ťažšie plachty, ktoré majú látku 25% a PVC náter 75%, pričom táto PVC vrstva má kratšiu životnosť ako látka.
 • Konštrukcia: Celohliníková nožnicová so skrutkovanými spojmi a profily spevnené rebrovaním v dutine. Hrúbka jednotlivých stien profilov 0,9mm až 3mm (na každý profil konštrukcie pôsobí iný tlak a tomuto tlaku odpovedá jeho hrúbka)
 • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmer zloženého stanu 155x35x25cm, váha 35 kg.
 • Zastrešená plocha: 290x430cm (12,4 m²)
 • 5 rokov záruka pre spotrebiteľa

Párty stan s vysokokvalitnými štvorhrannými hliníkovými profilmi je vhodný pre užívateľov s vysokými nárokmi. Vďaka profesionálnemu spracovaniu a špičkovým materiálom zabezpečuje dlhú životnosť stánku.
Hliníková konštrukcia je v porovnaní s oceľou o tretinu ľahšia a tým sa vyznačuje svojou ultra ľahkosťou. Túto úsporu hmotnosti sme použili do hrúbky vnútorných profilov. Stabilné hliníkové profily sa jednoznačne radia k neprehliadnuteľným kladom.
Oblasť použitia stanov je rozmanitá. Môžu sa použiť na rôznych eventoch, výstavách, trhoch alebo v gastronomickom sektore či v priestoroch vlastnej záhrady. Tieto stany sú skvelou voľbou pre všetky požiadavky. Naše stany už našli svoje uplatnenie v školách, hasičských zboroch, reštauráciách ale aj vo verejných inštitúciách.
Okrem vynikajúcej kvality materiálu vynikajú aj jednoduchou a nenáročnou montážou a demontážou. Strecha a bočnice stanu sú nepremokavé a ponúkajú optimálnu ochranu pred nežiadúcimi vplyvmi počasia ako je vietor, slnko a dážď. Látka je vyrobená z odolného polyesteru s PVC vrstvou.
Firma BRIMO sa radí k popredným výrobcom párty stanov a špecializujeme sa na výrobu stánkov vrátane príslušenstva. Pre dokonalý efekt ponúkame individuálnu potlač stánkov. Prevádzkujeme nasledovné spôsoby potlače: nažehlovacia metóda a sublimácia. Rýchly prístup k produktu a najlepšie ceny na trhu sa radia k dôležitým kritériám.
Pri kúpe stanov by sme nemali zabúdať na citát: kto kupuje lacno, kupuje dvakrát. Často nám volajú zákazníci ktorí si zakúpili lacný stan a pri prvom použití nastali komplikácie. Svojim klientom ponúkame náhradné diely na konštrukciu vrátane strechy a plachtovín. 5 ročná garancia je zárukou kúpy kvalitného výrobku, ktorý bude súčasťou vašich osláv alebo v profesionálnych sférach. Vzhľadom na to, že trh je predimenzovaný rôznymi produktami, rýchlo strácate prehľad. Preto sme náš personál vyškolili a tak vám radi a odborne poradíme pri konfigurácií vášho stánku.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 223 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem