Expresná doprava zdarma Výpredaj

Párty stany 2x2m

Zadarmo: 3 plné steny + 8 kolíkov a ochranný návlek!

Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo. Stan postavíte už za 40 sekúnd!

Počas 5 ročnej záruky si u nás môžete stan potlačiť reklamou a to kedykoľvek!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.


Výpredaj 397 € Cena s DPH Skladom
 • Párty stany

  model Exclusive oceľový stan v BRIMO používame v silnom vetre až do 60km/h!!!
 • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek!
 • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd!
 • Strecha a steny sú 100% nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita.
 • Konštrukcia: Oceľová (1 mm +) nožnicová so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách v tvare hexagon.
 • Drahé nylonové polymérové kompozitné časti s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje.
 • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm, váha 30kg
 • Regulácia stropu: 4 výškovéch stupne 175, 185,195, 205cm.
 • Pôdorys stanu: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5 rokov záruka pre spotrebiteľa

Náš sortiment sme doplusovali o nové modely Exclusive stanov. Materiál konštrukcie je vysokokvalitná oceľ. V čom sa odlišujú a čím sú výnimočné? Oceľová konštrukcia je pevná s kvalitnými vnútornými profilmi. Zásadným rozdielom sú nohy v tvare hexagonu - šesťhranné nohy, ktoré zabezpečujú vysokú stabilitu.
Materiál plachtovín je s PVC vrstvou, garantujeme 100% nepremokavosť.
Ďalším odlišným faktorom je tmavomodrá oceľová konštrukcia, ktorá pôsobí estetickým dizajnom a tým sa vyznačuje jedinečnosťou na trhu.
Pri výrobe tohto stanu sme venovali veľmi dôležitú pozornosť na časté rozkladanie a skladanie stanu. Pri rozložení a následnom zložení konštrukcie pôsobí sila na jednotlivé časti konštrukcie (nohy a tyčky), to znamená, že čím väčší je stan, tým sa kladie väčšia váha na určité elementy. Prostredníctvom stabilných hexagonových nôh sme zaradili Exclusive stany do najvyššej kategórie oceľových stanov.
Ďalším dôležitým bodom je, za akých poveternostných podmienok bude stan používaný. Nie je tu dôležité len to, či stan odolá silnému vetru a výborne sa so stanom manipuluje, ale aj to či je stan nepremokavý. Exclusive oceľový stan 2x2m je stabilný, pevný a nepremokavý party stan. Balenie obsahuje konštrukciu, strešnú plachtu a 3 bočnice. K baleniu ponúkame zdarma prepravnú tašku na konštrukciu a tašku na plachtoviny, kotviace kolíky, ktoré sú nevyhnutné na ukotvenie stánku na trávnatej ploche.

Odnímateľné steny môžete ľubovoľne kombinovať a nepriaznivé počasie Vám už neprekazí pobyt v záhrade.
Party stan 2x2m využívajú klienti nielen na osobné účely ako zastrešenie narodeninových osláv alebo záhradných grilovačiek, svoje uplatnenie si našiel u mnohých reklamných agentúrach a cateringových spoločnostiach. Je to ideálny pomocník pre akékoľvek podnikateľské a životné udalosti.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!