AKCIA -44%

Rozkladacie stánky 2x3m

Komplet 3 plné steny + taška na plachtoviny a taška na konštrukciu, 8 kotviacich kolíkov Grátis!


Rozkladacie stánky do 24 hodín u zákazníka, pri objednávke do 12:00h.


279 € Cena s DPH 500 € Ušetríte: 221 €

Parametre

  • Premium oceľové stany na profesionálne účely, použitie pri sile vetra až do 55km/h!
  • Balenie: 100% nepremokavá strecha a 3 samostatne odnímatelné steny upevnené pomocou zipsu, konštrukcia + 8 kotviacich kolíkov, taška na plachtoviny a taška na konštrukciu v cene!
  • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd!
  • Strecha a steny sú 100% nepremokavé. Vyrobené z veľmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC náterom. Dlhá životnosť a excelentná kvalita.
  • Konštrukcia: Oceľová (1,1mm +) nožnicová so skrutkovanými spojmi z kvalitnej ocele so samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách v tvare hexagon.
  • Drahé nylonové polymérové kompozitné časti s doživotnou zárukou (okamžitá výmena) s lepšími vlastnosťami ako zliatinové a oceľové spoje.
  • Rozmer zloženého stanu 155x30x30cm, váha 35kg
  • Regulácia stropu: 5 výškových stupňov 175, 185, 195, 205, 215cm.
  • 5 rokov záruka pre spotrebiteľa a Certifikát CE.
PREMIUM stan 2x3 je určený na pravidelné použitie. Hlavnú úlohu zohrávajú sesťhranné nohy a oceľová konštrukcia, ktoré zabezpečujú vysokú stabilitu stánku.  
100% nepremokavý materiál plachtovín zabezpečuje ideálne zastrešenie a nezávislosť od vplyvu počasia. Plachtoviny sú odolné voči roztrhnutiu a tak zaručujú dlhotrvajúci pôžitok zo skladacieho stánku.
Skladací stánok 2x3m ponúka výhody, vďaka ktorým sa začlenil medzi praktické a rýchle rozkladacie stánky - výškovo nastaviteľná strecha v piatich stupňoch, jednoduché rozloženie a zloženie v priebehu 1 minúty, skrutkované spoje oceľovej konštrukcie - rýchla výmena dielu, vyrobený z ocele s tmavomodrým nástrekom proti korózií a nepremokavosť strešnej plachty a troch bočníc.
Na stánky poskytujeme 5 ročnú záruku, počas prvých dvoch rokov ponúkame náhradné diely konštrukcie zdarma. Konštrukcia so stabilnými profilmi a šesťhrannými nohami ponúka vyššiu stabilitu oproti štvorhranným nohám. Konštrukcia vyrobená z kvalitnej ocele s hrubšími vnútornými profilmi 1,1 mm pôsobia opticky väčšie s robustným dojmom. Noha v priemere 45mm (o 1,5 cm širšiu ako oceľový predchodca) garantuje pevnosť a vynikajúcu stabilitu.
Látka stanu 2x3m je s hrubšou a pevnejšou PVC vrstvou, novinkou sú vylepšené úchyty strechy na konštrukcii. Bočné diely sa upevňujú o strechu pomocou suchého zipsu, ktorý je 5 cm široký a zabezpečuje stabilnú dlhotrvajúcu aplikáciu.  

Rozkladací stánok 2x3m PREMIUM je vhodný nielen počas slnečných letných dní ale môžete ho využiť počas daždivých a chladných nocí. Našim počasiu odolným stanom dôverujú mnohí zákazníci, či sa jedná o sektor gastronómie alebo hasičské zbory, stánok využívajú na rozličné eventy.
Premium stan 2x3m nájde svoje uplatnenie rovnako ako v exteriéri tak aj v interiéri.