Blog: Stan na auto

Stan na auto

31.01.2018 · Administrátor

Auto stan, stan ktorý prekryje aj auto. Perfektná alternatíva, nepremokavý stan, 5 ročná záruka

Trh ponúka dostatočné množstvo zastrešenia áut. Vybudovanie garáže predstavuje vysoké náklady a taktiež prístrešky oceľových konštrukcií sa pohybujú vo vysokých cenových reláciách. Ak chcete mať rýchlejší spôsob ako zastrešiť vaše auto ponúkame vám výhodné riešenie. Týmto riešením budete nadšení. Na zastrešenie áut sú ideálne hliníkové skladacie stánky.  

Nechránené parkovanie môže spôsobiť vážne škody na vozidle. Auto je tak vystavené zmenám počasia a nečistotám. Prostredníctvom stánkov s hliníkovou konštrukciou získate zastrešenie auta jednoducho dostupne a rýchlo. 


Ideálne zastrešenie


Inštalácia nie je komplikovaná vďaka nožnicovému systému. V ponuke sú stany s rozličnými veľkosťami, takže si stánok môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb. Stánok môže zastrešiť nielen auto ale aj vytvára dostatočné zázemie pre motocykle poprípade iný materiál. Plachtoviny sú pevné, odolné voči mechanickému opotrebovaniu, odolávajú nepriaznivým vplyvom počasia. Samozrejmosťou je, že sú nepremokavé a tak sa na auto nedostanú nečistoty. Plachtoviny sú odolné aj voči výkyvom teplôt.  

Prenosný, pevný a odolný stan dokáže zaistiť ochranu aj pre vaše vozidlo taktiež v oceľovom prevedení.  Stan na auto využíva jednoduchú a odolnú konštrukciu, ktorú prekrýva pevná krycia plachta. Dostupné sú rozličné farebné kombinácie. Balenie obsahuje konštrukciu,  strešnú plachtovinu, 3 plné steny a kolíky na ukotvenie. Tento sortiment máte už kompletne zahrnutý v cene. Ak máte záujem kompletne zastrešiť, odporúčame použitie štvrtej steny. Prostredníctvom štvrtej steny stan kompletne uzavriete. Táto stena je s vchodom. Bočné steny veľmi jednoducho pripevníte pomocou suchého zipsu. Na rohoch konštrukcie sa spájajú pomocou klasického zipsu. Konštrukcia je stabilná. Napriek tomu, že je hliník ľahký, nemusíte sa obávať že sa konštrukcia zlomí. Konštrukcia je veľmi stabilná a vyznačuje sa svojou robustnosťou. 


Byť mobilný so stánkom na auto


Výhodou stánkov na auto je, že sú mobilné. Mobilnosť vám vybudovaná garáž alebo zafixovaný prístrešok nemôže garantovať. Skladacie stánky hliníkovej konštrukcie si môžete premiestniť podľa vášho rozhodnutia. Pri inštalácii nie ste obmedzení terénom a nepotrebujete zložitú kotviacu techniku. Keď stánok zložíte, zaberá minimum miesta, čiže ho môžete preniesť v aute na požadované miesto. 

Manipulácia je jednoduchá pomocou hexagonových nôh s automaticky zaisťovacím patentom.

Ideálne mobilné riešenie za dostupné ceny. 

BRIMO TEAM


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom