Blog: Záhradné altánky na drevo

Záhradné altánky na drevo

28.02.2018 · Administrátor

Prístrešok na drevo

Prichádzajúcou zimou prichádza aj vykurovacie obdobie. Palivové drevo by sme si mali zadovážiť ešte pred zimou. Ideálne obdobie na to je koniec leta, začiatok jesene. Drevo potrebuje prirodzene vyschnúť. 

Rozkladacie záhradné altánky na kurivo už podporili hladký priebeh mnoho podujatí a podobne môžu splniť svoj účel aj u vašej.


Uskladnite palivové drevo v záhradnom altánku na drevo


Nemáte na dvore postavené dobre vetrané priestory na uskladnenie dreva? Stýmto problémom si hravo poradíte pomocou záhradnéh altánku na drevo. Altánky sa jednoducho rozkladajú, už si musíte len vybrať dobré miesto, na rozloženie altánku. Záhradné altánky na drevo boli navrhnuté tak, aby Vám uľahčili vytvorenie priestoru na uskladnenie dreva. Konštrukcia altánku je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý ma vynikajúce vlasnosti, a nepoškodia ho ani extrémne výkyvy počasia. Odolnosť vetra u týchto altánkov je až do 70km/h. Záhradné altánky na drevo ukotvíte pomocou kotviacích kolíkov ktoré sú súčasťou balenia každého altánku. Ako druhoradé ukotvenie môžete použiť laná s kolíkmi. Laná jednoducho prevlečiete cez otvory na rohoch strechy, napnite a priviažete o kolíky zatĺčené v zemi. Pomocou bočných stien ktoré sú tiež súčasťou balenia si môžete uzavrieť altánok. Takto chránite uskladnené drevo pred nárazmi vetra, alevo v prípade dažďa. 


Náhradné diely záhradných altánkov na drevo


V prípade ak sa Vám po rokoch  plachtovina po veľkej zátaži znehodnotila a konštrukcia ostala neporušená,  môžete si zakúpiť novú strešnú plachtu. Predávame ich buď v setoch strešná plachta plus tri plné bočné steny, alebo len strešnú plachtu. Takýmto spôsobom si môžete obnoviť Vás záhradný altánok na drevo. Používať ho môžete po vynovení aj ako oddychové miesto na záhrade. Altánky sú skvelým doplnkom každej záhrady. 


Uskladnenie a starostlivosť o záhradné altánky na drevo


Údržba plachtovín je jednoduchá. Plachtoviny sa môžu čistiť iba jemnými čistiacimi prostriedkami s vodou do 40°C, aby nedošlo k poškodeniu vodeodolných vrstiev. Altánok by ste mali skladovať suchý, dbajte na to aby bola  konštrukcia od plachtoviny oddelená a riadne vysušená. 

Záhradné altánky na drevo Vám ponúkajú široké využitie na Vašej záhrade. Zakúpením stánku získate 5 ročnú záruku. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 217 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.