Blog: Záhradné stany na piknik

Záhradné stany na piknik

02.03.2018 · Administrátor

Aby vaše jedlo bolo v bezpečí sú tu pre Vás záhradné stany na piknik.

Pre čarovné momenty, na ktorých veľmi záleží. Predsa to poznáte. Keď sa vydáte von s priateľmi alebo rodinou je to udalosť, tak si ju chcete poriadne užiť. Času nie je veľa a keď sa vydarí počasie, nie je nič krajšieho. Záhradné stany na piknik dokážu vyriešiť niekoľko situácií a sú skvelým prostriedkom ako z obyčajného dňa urobiť deň ešte lepší.

Aby vaše jedlo a priatelia boli v bezpečí sú tu pre Vás záhradné stany na piknik. 

Najviac na čom nám záleží sú čarovné, veselé momenty strávené s rodinou či priateľmi. Predsa to poznáte. Keď zorganizujete stretnutie s priateľmi alebo rodinou je to udalosť, tak si ju chcete poriadne užiť. Času nie je veľa a keď ale pochybnosti ohľadom počasia zostávajú. Aby boli chvíle pohody dokonalé a nemohla ich zničiť žiadna zmena počasia je dobré sa na tieto okamihy dobre pripraviť. 

Vytvorenie pohodlia na Vašej záhrade 

Rýchlo rozkladací záhradný stan na piknik je pre Vás ideálnym riešením. Dá sa jednoducho rozložiť za neuveriteľných 40 sekúnd, bez použitia náradia. Je  praktický a pevný. Chutné pokrmy, osviežujúce nápoje sú súčasťou každého pikniku. Plachtoviny záhradného stanu na piknik sú tkané z vysokokvalitných materiálov ktoré sú 100% nepremokavé. Ochránia Vás pred letnou búrkou nemusíte sa obávať že Vám počasie pokazí plány. Zabezpečujeme aj zariadenie stanov. Skladací nábytok značky LIFETIME je jednotkou na trhu. Manipulácia so skladacím nábytkom je jednoduchá. Povrch nábytku je vyrobený z vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Zaridenia sú odolné voči vplyvu počasia. Plastové komponenty pod  vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť. Nosnosť rozkladacieho stola je 350kg. 

Počasie Vám neprekazí plány

Ako sme už spomínali plachtoviny stanov Vás ochránia pred nepriaznivým počasím. Ak sa vo večerných hodinách necítite komfortne kvôli chladu, zaobstarajte si plynový ohrievač ktorý vám zabezpečí vykurovanie ovzdušia. Manipulácia s ohrievačmi je nenáročná. Je nutné prečítať a dodržať bezpečnostné pokyny ktoré sú pribalené k ohrievačom, aby sa obmedzilo vzniku požiarom, poraneniam a pod.  Plynové ohrievače dodávame v rôznych veľkostiach, farebných prevedeniach. Výber veľkosti záleží na Vás, treba zvážiť veľkosť piknik stanu a priestor ktorý chcete vykúriť. Zabezpečte v prívod čerstvého vzduchu do stanu.  

Záhradné stany na piknik sú skvelými spoločníkmi pri organizovaní piknikov. Očarte svojich hostí s dokonale vybaveným piknik stanom.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.