Blog: Ambulantné predajné stánky

Ambulantné predajné stánky

21.02.2018 · Administrátor

Ambulantné stany - Vaša opora pri predaji všade tam kde si to dokážete predstaviť.

Slovo ambulancia pripomína prvú pomoc. A práve také naše stánky sú.

Ambulantné predajné stánky sa so svojou praktickosťou a ľahkou rozložiteľnosťou stávajú nevyhnutným spoločníkom pri rade akcií. Ambulantný predajný stánok môžete jednoducho priniesť na požadované miesto a behom chvíľky ho postaviť. Táto prvá pomoc ťahá tŕň z päty úplne bezbolestne. Z jeho využívania ťažíte v momentoch, kedy sa obávate nástrah počasia a potrebujete situáciu vyriešiť oveľa rýchlejšie.

Skladný a ľahko rozložiteľný ambulantný predajný stan vyrieši váš problém. Potrebujete narýchlo pripraviť miesto na piknik alebo zväčšiť priestor na párty? Stanová ambulancia funguje vždy keď ju potrebujete. 

Domáci rozpočet si záhradkári a farmári môžu zlepšiť predajom nadprodukcie. Môžu ju predávať doma priamo spotrebiteľom. K takémuto predaju si potrebujú vytvoriť určité zázemie. Rozkladacie predajné stánky na ambulantný predaj z dvora sú ideálnym riešením ako rýchlo a lacno vytvoriť kryté miesto na predaj.


Zázemie pre vaše výrobky 


Výrobky musia byť zastrešené stanom aby sa predišlo styku priameho slnka, dažďu na tovar. Plachtoviny stanov sú 100% nepremokavé. Poskytnú ochranu počas horúcich letných dní, vytvoria príjemný chládok čo ako predávajúci oceníte. Plachtoviny hliníkových stanov sú vyrobené z veľmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s Polyuretánovým impregračným náterom. Dlhá životnosť plachtovín je jeden z charakteristických znakov hliníkových stanov.


Oslovte potencionálnych zákazníkov reklamou


Ambulantný predaj je úspešný vtedy, ak oslovíte dostatočné množstvo potencionálnych zákazníkov. Dôležité je aby váš párty stan bol dobre videný aj z diaľky čím pestrejší tým lepší, aby mali možnosť zákazníci včas zareagovať a zastaviť sa pri vás.  Ponúkame služby v oblasti potlače. Stan Vám potlačíme vami zaslaným logom, textom, obrázok. Vytvorte si jedinečný stánok a oslovte potencionálnych zákazníkov. Potlačiť stan si môžete dvoma spôsobmi. Prvý je pomocou nažehlovacých fólií. Táto technika je vhodná na potlač nenáročného loga, nadpisov  a podobne. Ak si želáte stan potlačiť celoplošne, nie je problém. Sublimačnou technikou vám dokážeme potlačiť stan podla vašej fantázie. Predstavivosti sa medze nekladú. Doba zhotovenia stanu je 2/3 týždne. Propagujte svoje výrobky, ponúkaný tovar. 

 

Predajný priestor za niekoľko sekúnd


Vďaka nožnicovému systému, stánky rozložíte v priebehu niekoľkých sekúnd bez použitia náradia. Stánok je potrebné riadne ukotviť, aj v prípade priaznivého počasia. Riadnym ukotvením sa rozumie pomocou kotviacich kolíkov, ktoré sú súčasťou každého stanu. Ak stan rozložíte na betónovom povrchu, odporúčame zakúpiť si záťažové vaky. Vaky sa plnia pieskom alebo štrkom, po naplnení je ich váha 14kg. Pripevňujú sa pomocou suchého zipsu o  nohy stanu. 


Najlepšou voľbou sú stany BRIMO, ktoré majú priaznivý pomer ceny a kvality, vydržia aj silnejší vietor a sú stabilné. Dajú sa ukotviť aj na nestabilnom teréne. Ponúkajú širokú škálu rozmerov a farieb aby si každý farmár vybral ten najlepší podľa svojho vkusu.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.