Blog: Nožnicový predajný stánok

Nožnicový predajný stánok

13.02.2018 · Administrátor

S našimi rýchlymi predajnými stánkami môže dlhší čas predávať svoj tovar.

Zvýšte predaj vášho produktu, zlepšite odbyt aj priamu komunikáciu so zákazníkmi. Nožnicový predajný stan je optimálnym riešením pre ponúkanie tovaru na trhoch, jarmokoch, ale aj v rámci predajných výstav ako Agokomplex alebo Incheba. 

Žijeme v dobe obrovských obchodných reťazcov ktoré ponúkajú tovar a potraviny v štandardnej kvalite.  Často sa stretávame s problémom že nie je uvedená krajina pôvodu na výrobkoch. Povedzme si úprimne, obchodné reťazce vytlačili domácich pestovaťelov z trhu. Napriek tomu trend nákupov na jarmokoch na tržnici sa vracia späť. 


Nožnicový predajný stánok s kvalitnými výrobkami


Zúčastňujete sa ako predávajúci na trhoch? Predajný stánok si obľúbite vďaka praktickosti a jednoduchej manipulácií. Stánky dostanete v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Výber stánku je na Vás. Povedzme si niečo o Nožnicovom predajnom stánku. Už názov nám napovedá že ide o  perfektne vytvorenú skladaciu konštrukciu ktorú rozložíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Oceľová konštrukcia je kvalitne spracovaná je stabilná aj vo vetre do rýchlosti vetra 40km/h. Balenie nožnicového predajného stánku obsahuje okrem kotviacich tyčiek aj tri plné steny. Materiál plachtovín obohatený s PVC vrstvou ktorá zaručuje 100%-nú nepremokavosť. Vy a vaše ponúkané výrobky tak sú chránené pred nástrahami vetra a dažďa. Objednať si môžete aj polovičnú stenu, ktorú umiestnite od strany nakupujúcich a tým vytvorite bariéru medzi interiérom a exteriérom stanu. 


Viac dňové trhy s nožnicovým predajným stánkom


Cestujete kvôli predaju vašich výrobkov stovky kilometrov? Obávate sa či bude dostatok tovaru pre každého zákazníka? Časovo je náročné ísť po nový tovar? Vytvorte si vlastný sklad s nožnicovým predajným stánkom. Sklad vám poslúži na uskladnenie tovaru. Vďaka štvrtej steny ho jednoducho môžete uzavrieť a tým zakázať prístup návštevníkom trhov. Štvrtá stena stanu je vybavená dverami. Dvere sa zatvárajú pomocou zipsu. Steny stanu sa pripevňujú pomocou suchého zipsu o strechu stanu. Uzavretý stan Vás ochráni v prípade silného vetra, aj Váš ponukaný tovar je chránený, nemusíte sa obávať, že sa znehodnotí . 


Predaj občerstvenia v  nožnicovom predajnom stánku


Rôzne druhy jedál a nápojov vyrobených z domácich produktov si môžete zakúpiť na tradičných trhoch. Plachtoviny nožnicových predajných stanov sú utkané z tkaniny so zníženou horľavosťou. Takže pripravovanie horúcich pokrmov v stánku je bezpečné. 

Zúčastnite sa predajných trhov s nožnicovými predajnými stánkami značky Brimo, posuňte do popredia kvalitu regionálnych výrobkov . 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.