Expresná doprava zdarma Výpredaj

Pagoda stan 4x4m

Komplet strecha, 4 steny, rám + 8 kotviacich kolíkov Grátis!

Pagoda stan s rozložením už od 15 min


Výpredaj 1 999 € Cena s DPH Skladom ihneď: 3 ks
 • Naše pagodové stany sú k dispozícii s rámom z okrúhleho profilu, vyrobené z najkvalitnejšieho vystuženého lešteného eloxovaného hliníka 6005T6.
 • 100% nepremokavá strecha a steny sú vyrobené z viacvrstvového PVC.
 • Plachty majú ÚV ochranu 50+ a majú zníženú horľavosť
 • PVC tkanina: hrúbka 0,46 mm a váha 580 g /1 m2
 • Špeciálne navrhnutá okrúhla hliníková tyč s dvoma posuvnými lištami pre ľahké pripevnenie stien.
 • Metóda krížového drôtu s použitím nastaviteľného drôtu, aby sa zabránilo skrúteniu.
 • Rúrka: hliník Ø63 mm, hrúbka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240cm / Celková výška: 440cm
 • Pôdorys: 400cm x 400cm
 • Váha rámu: 63kg
 • Váha strechy: 17,5kg (0,46 mm PVC)

Stanové pagody BRIMO sú určené predovšetkým na zastrešenie viacdňových eventov, prezentácií, športových podujatí alebo večierkov, svadieb, udalostí...

Naše výrobky sú nielen funkčné, ale aj dobre vyzerajú. Všetky produkty zobrazené na tomto webe sú naším výrobkom s ochrannou známkou BRIMO. Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby vyzerali žiarivo, boli praktické. Vďaka špeciálnej starostlivosti ktorú venujeme každému detailu pri výrobe, sa životnosť našich produktov predlžuje. Na výrobu používame najkvalitnejšie materiály dostupné na trhu. Každý produkt bol dôkladne testovaný na pevnosť a odolnosť- pri bežnom používaní očakávame životnosť presahujúcu 10 rokov.

Pagodové stany sú prepracované, klasické samostatne stojace rámové konštrukcie. Vyrábame pagodové stany rôznych rozmerov v rozmedzí od 3 x 3m do 6 x 6m.

Tieto stany majú napnutú pyramídovú strechu, ktorá je podopretá na ráme konštrukcie. Každý pagodový stan je založený na štvorcovom pôdoryse a nevyžaduje žiadne stredové tyče. Tento jedinečný stan je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby vyhovoval vašim individuálnym požiadavkám na plánované akcie.

Pagodové stany sa ľahko montujú a demontujú, vďaka samostatne stojacej rámovej konštrukcií. Zorganizujte dokonalú udalosť s našimi pagodovými stanmi, ktoré sú vyrobené na mieru tak, aby vyhovovali vašej udalosti alebo príležitosti. Ak hľadáte kvalitný svadobný stan, nehľadajte nič iné ako pagodu. Na veľtrhu alebo propagačnej akcii vytvárajú pagody praktický a chránený priestor.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup