Blog: Párty stan exteriérový

Párty stan exteriérový

13.03.2018 · Administrátor

Párty , ktorú nesmie narušiť taká drobnosť ako je zmena počasia.

Externý párty stan sa stane perfektným zázemím pre zábavu, o ktorej sa bude hovoriť len v tom najlepšom zmysle. Pestrý a chutný jedálniček ste si zostavili ako prvý. Ešte hudba pre lepšiu atmosféru by sa tiež hodila alebo že by ste oslovili vášho známeho, ktorý sa čas od času premení na dídžeja? Základom každej dobrej párty je kvalitný párty stan. Vlastnosti stanu musia byť v prvom rade nepremokavosť, priestrannosť, esteticky musí vyzerať dobre a taktiež cenová dostupnosť je  dôležitý faktor pri kúpe stanu.


Vyberte si svoj párty stan podľa vlastných požiadaviek


Všetky tieto vlastnosti a mnoho iných vám ponúka exteriérový párty stan značky Brimo. Kvalitné nepremokavé plachtoviny sú vyrobené z veľmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC náteru. Tieto plachtoviny sú na stanoch s oceľovou konštrukciou. Plachtoviny hliníkových stanov sú utkané z Oxford látky s polyuretánovým impregračným náterom, ktorý Vám vytvorí bezpečné prostredie na oslavu. Rozmery stanov si môžete vybrať podľa svojich predstáv od veľkostí 2x2m až po veľkosť 4x8m. Menšie či väčšie oslavy sa nezaobídu bez príprav. Párty stany vám šetria čas, ich rozloženie Vám nezaberie viac ako jednu minútu. Farbu stanu si taktiež môžete prispôsobiť k svojmu okoliu. Na výber máme sedem rôznych farieb. Balenie stanu obsahuje tri plné steny a kotviace kolíky. 


Párty pokračuje aj keď je už neskorá noc


Chladné nočné počasie vie byť nepríjemné hlavne keď sa cítite dobre so svojimi priateľmi. Plynovými ohrievačmi si môžete vyhriať stan na požadovanú teplotu. Na výber sú veľké alebo malé stolové ohrievače. Malé stolové ohrievače sú maximálne praktické, nezaberú veľa miesta a výkon ohrievačov Vás očarí. Ohrievače jednoducho pripojte k plynovej fľaši. Nie je potrebné zariadenie pripájať k el. prúdu. Vďaka sálavému teplu ktoré ohrievač produkuje, môže trvať párty do skorých ranných hodín. 


Párty stan značky Brimo sú vhodné do exteriéru. Pri organizovaní osláv oceníte ich praktickosť a využiteľnosť. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup