Blog: Potlač stanov

Potlač stanov

18.07.2019 · Administrátor

Rýchle a dostupné spôsoby potlače. Kvalitný produkt - spokojný zákazník

Téma potlač stanov sa teší v dnešnej dobe veľkej popularite. Potlačený stánok je najideálnejším nositeľom reklamy.  

Na základe vašich predstáv a nápadov vytlačíme na stan v najlepšej kvalite vaše firemné logo, nápis, slogan alebo obrázky či fotografie.

Často sa stretávame s otázkami ktoré časti stanu je možné potlačiť a ako zvoliť správny spôsob. My Vám radi objasníme túto tému. 

Lokalizácia potlače 

Potlačiť je možné celý stan z vonkajších strán. Potláča sa látka stanu, keďže sa z vnútornej strany nachádza PVC vrstva. Stenu stanu je možné aplikovať tak, aby potlač bola z vnútornej strany, čo zaručuje želaný efekt. 

Potlač  stanov realizujeme dvoma spôsobmi:

1/Nažehlovacia potlač stanov

Touto metódou potláčame všetky tipy stanov ktoré ponúkame. Od rozmeru 2x2m až po rozmer 4x8m. Ako prebieha potlač stanov? Náš grafický tím vám pomôže vytvoriť ten správny stan pre vaše potreby, aby ste mohli čo najlepšie propagovať svoj produkt či značku. 

Vyplnením dopytu na potlač stanu Vám grafik vypracuje vizualizáciu a nezáväznú cenovú ponuku. Farbu grafiky je potrebné si vybrať zo vzorkovníka farieb. Je dôležité grafiku dodať v jednom z požadovaných formátov: eps., cdr., ai., pdf + vektor. 

Po schválení vizualizácie začneme s výrobou. Doba výroby potlače nažehlovacími fóliami trvá 2/3 pracovné dni od prijatia úhrady resp. po dodaní grafiky v požadovanom formáte. Potlač nažehlovacími fóliami vieme zrealizovať aj dodatočne, stačí ak nám pošlete plachtovinu stanu ktorú si želáte mať potlačenú.

2/ Sublimačná potlač stanov

Sublimačne potláčame HLINIKOVÉ a PREMIUM oceľové stany. Najmenší rozmer stanu ktorý potláčame touto technológiou je 3x3m. Jedná sa o celoplošnú/ CMYK plnofarebnú potlač, ktorá sa realizuje ešte pred samotným zošitím stanu. Sublimáciou môžete využiť každý centimeter plachtoviny na svoju grafiku.

Grafické podklady na potlač stanov musia byť v čo najvyššom rozlíšení ak sa jedná o obrazy alebo fotky. Na prenos veľkých súborov používame online úschovňu. Prostredníctvom online úschovne sa zachová kvalita grafiky počas prenosu súboru. V prípade loga nápisov a podobne vhodné formáty grafiky sú: eps., cdr., ai., pdf s vektorom.  Doba výroby potlače sublimačnou technológiou je 2/3 prac týždne od prijatia úhrady resp. po dodaní grafiky v požadovanom formáte. 

Sublimačnú potlač nie je možné realizovať dodatočne. 

Čo znamená pojem vektor?

Je to grafika, ktorá si zachová rovnakú kvalitu a ostrosť aj pri mnohonásobnom približovaní. Je zložená z množstva čiar, oblúkov, kriviek a rôznych geometrických útvarov. 

Aké benefity Vám ponúka potlač na stan?

- Pomáha vám odlíšiť sa od konkurencie a klientela Vás ľahšie nájde v dave napríklad medzi vystavovateľmi. 

- Prenáša zákazníkovi a záujemcovi vyššiu úroveň kvality. 

- Reklamou propagujete svoj produkt alebo službu vo veľkej miere

- Zvyšuje sa  záujem ľudí, ktorí o vás zatiaľ nepočuli alebo sa nezaujímali o produkt alebo službu ktorú propagujete.


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!