Blog: Rybársky stan

Rybársky stan

14.02.2018 · Administrátor

Nepremokavé rybárske stany BRIMO využije každý vášnivý rybár.

Chytanie rýb je veľkým koníčkom, spája príjemnú relaxáciu v prírode s intenzívnymi zážitkami. Pobyt pri vode však nemusíte obmedzovať podľa priazne počasia. Rybársky stan vám ponúkne príjemnú ochranu pred dažďom ale aj priamym slnkom.
Konštrukcia stanu je veľmi praktická a odolná, systém skladania umožní rýchle postavenie aj zloženie stanu. S veľmi nenáročnou kotviacou technikou zaistíte rybárske stany aj v náročnom teréne. V zloženom stave je stan dobre prenosný. Krycia plachta využíva vysokú vode-odolnosť. Silný a vzdušný stan vám poskytne dostatočný priestor pre rybárčenie a uloženie rybárskeho vybavenia.
Výborne sa vyrovná so zmenami vetra, prudkým dažďom a obstojne odoláva dlhodobému vystaveniu UV žiareniu. Rybársky stan je skvelou pomôckou, ktorá vám predĺži vzácne chvíle trávené pri vode. Ponúkame vám vysoko kvalitné stany s garanciou dlhej životnosti všetkých komponentov. Farby stanu môžete prispôsobiť nenápadným neutrálnym farbám.

Rybársky stan poskytuje dostatok priestoru a útočisko pre rybárov počas dlhých rybárskych výprav. 


RYBOLOV  - dôležité kritériá pre výber stanu 


Ten kupuje dvakrát, kto kupuje lacno. Pri kúpe stanu by ste nemali zvažovať len cenu.   Pre príležitostných táborníkov, ktorí chcú stráviť jednu alebo dve noci v stane v lete s dobrými predpoveďami počasia, sú najjednoduchšie stany celkom uspokojivé. Avšak keď plánujete viac nocí vonku, mali by ste venovať pozornosť vyššej kvalite. V prípade búrky vám stánok poskytuje útočisko pred dažďom a nepríjemným ochladením. Vášniví rybári zvyčajne  rybárčia vo vetre a nepriaznivom počasí, či už v teplom lete, počas búrlivej jeseni alebo chladnej zime. Pre takéto situácie treba dôsledne zvážiť pevnosť a odolnosť stanu, ktorý vydrží vrtochy počasia. 

Skladací stánok -  dokonalý spoločník na výlet do okolia. Ponúka ochranu proti vetru a počasiu a s rozmerom napr. 2 x 2 m dostatok miesta pre maximálne 3 osoby. Rozmer 2x2m je najmenší uvedený rozmer, v ponuke sú samozrejme rozmery dostupné do 4x8 m. 

Vďaka  nožnicovému  systému je stánok rýchlo rozložený v niekoľkých jednoduchých krokoch. 

Stan má tri plné steny ale môže byť tiež úplne zatvorený. Na kompletné uzavretie je vhodná štvrtá stena s vchodom. 

Stan môžete ukotviť pomocou kotviacich kolíkov. Dodávané sú zdarma spoločne so stanom. V prípade vylepšenia ukotvenia použite kolíky s lanami a tým budete fixovať aj bočný vietor. 

V taške sa stan ľahko skladuje  a ľahko sa prepravuje vďaka nízkej hmotnosti.


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Som nadmieru spokojný!

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!