Blog: Rýchlorozkladací oceľový stan

Rýchlorozkladací oceľový stan

18.02.2018 · Administrátor

Stabilný vďaka oceli a rýchly vďaka systému BRIMO. K použitiu do pár sekúnd!

Potrebujete rýchlo vytvoriť krytý priestor ? Rýchlo rozkladacie oceľové stany Vás milo prekvapia praktickosťou, robustnosťou a využiteľnosťou. Veľkosť stanov si vyberiete podľa potreby. 


Vytvorte si oddychové miesto pre Váš relax priamo na vašej záhrade


Milujete leto, akcie spájané s letom? Posedenie s priateľmi či s rodinou pri rozpálenom grile patrí k letu a k letnej zábave. Nemáte na dvore stavaný altánok, nevadí. Rýchlo rozkladací oceľový stan si poradí s týmto problémom.  Krytý priestor vytvoríte v priebehu niekoľkých sekúnd. Stan rýchlo a jednoducho rozložíte bez pomoci náradia. Veľkosť oceľových stanov je od 2x2 do 3x6m. Stan po rozložení je potrebné riadne ukotviť. Riadnym ukotvením sa rozumie pomocou kotviacich kolíkov, ktoré sú súčasťou balenia každého stanu. Ak si stan rozložíte na betónovom povrchu, odporúčame zakúpiť si záťažové vaky na ukotvenie stanu. Tieto vaky sa plnia pieskom alebo štrkom, po naplnení je ich váha 14kg. Pomocou suchého zipsu ich upevníte o nohy stanu. Je dôležité aby stan bol ukotvený aj v prípade priaznivého počasia. 


Komfort ktorý Vám rýchlo rozkladací oceľový stan ponúka


Obsah balíka rýchlo rozkladacích oceľových stanov sú aj tri plné bočné steny. Farbu stanu si prispôsobíte podľa svojho vkusu. Na výber máte zo siedmych rôznych farieb. Plachtoviny stanov sú 100% nepremokavé ich povrch je obohatený PVC vrstvou ktorá Vám zabezpečí ochranu v prípade nepriaznivého počasia. Vďaka štvrtej bočnej steny ktorú si môžete doobjednať k stanu je možné stan úplne uzavrieť a vytvoriť tak dokonalé miesto pre oddych a zábavu s priateľmi. Štvrtá stena disponuje praktickými dverami na zips. Bočné steny sa jednoducho pripevňujú za pomoci suchých zipsov.


Zariadenie oceľového stanu 


Rozkladací nábytok značky LIFETIME si určite obľúbite. Rýchle rozloženie, kvalita, využiteľnosť sú hlavné charakteristické znaky nábytku. Farba nábytku je biela, túto neutrálnu farbu môžete kombinovať azda ku všetkému. Plastové časti sú vyrobené vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Konštrukcia je oceľová s tmavošedou farbou ktorá vzbudzuje elegantný dojem.  Uskladnenie nábytku je taktiež nenáročné, môžete ho skladovať v zloženom stave, nezaberie tak veľa miesta.


Ak sa rozhodnete zorganizovať záhradnú párty už viete čo k tomu budete potrebovať na vytvorenie dokonalého zázemia. Už vám ostáva len pozvať priateľov  a prichystať občerstvenie.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem