Blog: Plážový párty stan

Plážový párty stan

15.02.2018 · Administrátor

Majte stabilný chládok nad lehátkom pri vode.

Plážový párty stan   poslúži ako spoľahlivé útočisko v  letných dňoch trávených pri vode. Najväčšiu ochranu v horúčavách strávených pri vode potrebujú deti a staršie osoby. Párty stany ktoré sú nositeľom značky BRIMO Vám ponúkajú benefity, ktoré oceníte na svojich výletoch či cestách do zahraničia. Dovolenkári sa často stretávajú s problémom ,, nedostatok slnečníkov,, na pláži. Týmto problémom odzvnoilo. Ľahko prenosný párty stan jednoducho rozložíte na Vašom obľúbenom mieste na pláži. Párty stany sa vyznačujú vysokou kvalitou, ľahkou váhou, a rýchlym rozložením. 


Využitie párty stanu


Párty stany majú široké využitie. Chceli by ste si v lete privyrobiť predajom osviežujúcich miešaných nápojov  na pláži? Párty stany Vám vytvoria perfektné prostredie na vykonávanie vašej predajnej činnosti. Ochráni Vás v prípade nečakaného dažďa. Jeden z najočakávanejších nepríjemností ktoré Vás postretnú na pláži je vietor spojený s pieskom. Párty stany disponujú tromi plnými stenami, vďaka ktorým ste chránený aj v takomto prípade. Plachtoviny oceľových  párty stanov sú 100% nepremokavé. Sú vyrobené z  polyesterového vlákna  s vnútornou PVC úpravou.  Plachty hliníkových stánkov sú 100% nepremokavé, sú vyrobené z veľmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s Polyuretánovým impregračným náterom. 

Pre organizátorov letných diskoték, festivalov je kúpa stanov ideálna voľba. Počas podujatia môže slúžiť párty stan ako predajné miesto s občerstvením, alebo ako  krytý tanečný parket na pláži. Stánky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach od 2x2m až do 4x8m. 

Vybrať si môžete z dvoch druhov konštrukcií a to sú oceľová a hliníková. Obe konštrukcie  sa vyznačujú vysokou kvalitou, robustnosťou, praktickosťou a ľahkou manipuláciou. 

V párty stánkoch nesmie chýbať zariadenie. Skladacie stoly, stoličky, skladacie lavice zabezpečia pre Vás komfort počas chvíľ strávených s rodinou či priateľmi. Skladací nábytok značky LIFETIME je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Sú odolné voči vplyvu počasia. Pod vplyvom slnka nemenia svoju farbu ani odolnosť. Plast je ľahko umývateľný s protišmykovou úpravou.

Značkové  BRIMO párty stany sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach. Ich praktickosť a využiteľnosť si zamilujete. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem